1800 TL'ye Kadar Laptop Önerileri

kilesis

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İlk önce foruma yeni katıldım, hatalarım olursa affola :)
Ben bir notebook alacağım 1800 TL bütçem mevcut ve 3 aydır notebookların özelliklerini okuyarak haşır neşir oldum. Ben The Sims 3'ü, yeni çıkacak the Sims 4 ü, Fallout 3'ü rahat oynayabileceğim bir notebbok arıyorum. Isınma problemi yaşamak istemiyorum tabi 12 saatte oturacak değilim 3-4 saat yazın oynuyorum o kadar :D çok hardcore oyuncu sayılmam neyse araştırmalarıma dayanarak forumlarda vs. en azından 128 bit 2 Gb ekran kartlı bir notebook almayı düşünüyorum bide i5 işlemcili. :) Aradım taradım ve Lenovo'nun şu modelini buldum ; LENOVO ideaPad Z580 59 352524 8GB Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı
Sizce bu modelde dediklerimi gerçekleştirebilir miyim?
Eğer sizin güzel önerileriniz olursa cevap yazın özellikle uzman kişilerden yardım istiyorum:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oradan alma niyetim yok zaten :) Sadece orayı gördüm de gösteriyim dedim :) Netten almayacağım , Cevap bıraktığınız için teşekürler...

Öncelikli amacınız oyun olduğu için Z510 önerebilirim. Hem daha iyi hemde daha güncel bir ekran kartı var. Tasarımıda daha şık (tabi bu bana göre).

Lenovo Ideapad Z510 59 405839 Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı 1650 tl

Alternatif olarak dell 7537 'de olabilir. Ekran kartı z510 dan daha iyidir ama fiyatıda biraz daha iyi :) Bunun tasarımına hayran kaldım onuda belirteyim.

Dell Inspiron 7537 S20W65C Notebook Fiyatı 1.831,10 TL - ebrarbilgisayar.com

Öncelikli amacınız oyun olduğu için Z510 önerebilirim. Hem daha iyi hemde daha güncel bir ekran kartı var. Tasarımıda daha şık (tabi bu bana göre).

Lenovo Ideapad Z510 59 405839 Notebook , laptop , notebooklar , laptoplar , en ucuz laptop fiyatı 1650 tl

Alternatif olarak dell 7537 'de olabilir. Ekran kartı z510 dan daha iyidir ama fiyatıda biraz daha iyi :) Bunun tasarımına hayran kaldım onuda belirteyim.

Dell Inspiron 7537 S20W65C Notebook Fiyatı 1.831,10 TL - ebrarbilgisayar.com
Ekran kartının bitini de önemsiyorum...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı