1800 TL'ye Kadar Telefon Önerisi

Merhaba telefonu bugün aldım ve şu anda gayet memnunum ancak telefon üzerinde pek bir şey yapmadım daha. Telefonu aldıktan sonra ne yapmam gerekiyor güncelleme v.s?
Güncelleme vb yapmana gerek yok. Arada sadece ayarlardan telefon hakkında kısmından sistem güncelleme kısmında güncellemeleri kontrol edin ara sıra. Başka birşey yok.

Güncelleme vb yapmana gerek yok. Arada sadece ayarlardan telefon hakkında kısmından sistem güncelleme kısmında güncellemeleri kontrol edin ara sıra. Başka birşey yok.
Birde klavye de ü,ğ,ç,ö gibi harfleri göremedim. Çok bir eksik değil ancak olsaydı güzel olurdu. Ayarlardan aktif edebiliyor muyuz?

İlginç şekilde Vatanda piyasanın deliler gibi üzerinde değil fiyatı. Bir an yanlış mı bakıyorum diye baktım hatta. Yine 100 TL gibi bir fark var ama söz konusu Vatan olunca 100 TL ile doymaları gözlerimi yaşarttı.

İlginç şekilde Vatanda piyasanın deliler gibi üzerinde değil fiyatı. Bir an yanlış mı bakıyorum diye baktım hatta. Yine 100 TL gibi bir fark var ama söz konusu Vatan olunca 100 TL ile doymaları gözlerimi yaşarttı.
Normalde deliler gibi üzerindeydi. 2300 TL civarıydı lakin düşürmüşler son 2 haftada.
Birde klavye de ü,ğ,ç,ö gibi harfleri göremedim. Çok bir eksik değil ancak olsaydı güzel olurdu. Ayarlardan aktif edebiliyor muyuz?
Ben baya bi kurcalamıştım klavye şeylerini ama o harfleri etkinleştirme gibi biryer göremedim. Tek güzel şey o klavyede titremeyi kapadım bide değişik klavye renkleri var ben dark kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı