1800 TL’ye Kadar Telefon Önerisi

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşım telefon arayışı içerisinde sizin de fikrinizi almak istedim. Üst limit 1800 TL civarı. Başlıca beklentisi iyi bir kamera ve telefonun uzun süre performanslı olması. J7 Pro ya da Redmi 5 Plus nasıl olur? Siz hangi markadan hangi modelleri önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size Samsung Galaxy j6 önerebilirim.Çok güncel bir telefon J7 Pro modeline göre daha minimalist bir model ve yeni bir model.
Bütçenizin üstüne biraz daha koyarak J7 telefondan daha üstün olan Samsung Galaxy J8 telefona bakabilirsiniz.Çok yeni bir telefon.

İyi bir kamera beklentisi var ise Meizu M6 Note önerebilirim. Fakat dokunmatiğinin sıkıntılı olduğunu söylüyorlar. Mi A2 Lite, Mi A1 de bakabilirsiniz. Arkadaşınız Root gibi işlerden anlıyorsa Google Cam kurup segmentine göre gerçekten iyi fotoğraflar edinebilir Mi A1'de.

Açıkçası arkadaşın 23 kasıma kadar bekleyip, biraz daha para katıp daha iyi bir telefon alabilir. Ben öyle yapacağım. 23 kasımda black fridayde indirim oluyor teknosa mediamarkt gibi yerlerde

Açıkçası arkadaşın 23 kasıma kadar bekleyip, biraz daha para katıp daha iyi bir telefon alabilir. Ben öyle yapacağım. 23 kasımda black fridayde indirim oluyor teknosa mediamarkt gibi yerlerde
Açıkçası büyük bir indirim olacağını düşünmüyorum. Özellikle malum siteler fiyat şişirip sonra indirim yaptık ayağına girebilirler.

İyi bir kamera beklentisi var ise Meizu M6 Note önerebilirim. Fakat dokunmatiğinin sıkıntılı olduğunu söylüyorlar. Mi A2 Lite, Mi A1 de bakabilirsiniz. Arkadaşınız Root gibi işlerden anlıyorsa Google Cam kurup segmentine göre gerçekten iyi fotoğraflar edinebilir Mi A1'de.

Pek anlamaz root gibi şeylerle. Alıp kullanacak sadece.

O kadar süre bekleyemez telefonu çalışmaz halde :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı