18000 TL laptop önerisi

Bütçe
17.000 - 18.000
16 GB olursa 3050/ti civarlarina düşüyor ve bayağı fark var aralarında. Bunun RAM'ini arttirman daha iyi olur.
Ben rami nasil artiracagim bilmiyorum ki. Teknik konuda bilgim yok. Alet falan da yok. Etrafimda bilgisayar servisi de bilmiyorum. Cunku il disina tasindim. Buralarda tanidigim falan yok. Kendim takabilir miyim Ram alsam?

Ben RAM'i nasıl artiracagim bilmiyorum ki. Teknik konuda bilgim yok. Alet falan da yok. Etrafimda bilgisayar servisi de bilmiyorum. Cunku il disina tasindim. Buralarda tanidigim falan yok. Kendim takabilir miyim RAM alsam?

Evet takabilirsin, teknik bilgi istemiyor doğru düzgün lazım olan bir tornavida. Kasayı söküp çıkartıp takacaksin o kadar.

Hocam bedava olmadigi surece Monter almam zaten.

Tamam laptop onerdiniz. Teşekkürler. Bir de RAM önerir misiniz? Bu laptopa gore.

İçinde 4x2 RAM var çıkanları 2. elden 400 civarina satip 2 tane bundan al.

Hocam ben bunu laptopu şu an alamiyorum. Bütçem cikmiyor. Lenovo bana 18-19 bin arasi ne onerirsiniz?

Ozur dilerim size surekli soruyorum ama bütçem cikmiyor. Kusura bakmayin.

Sıkıntı yok hocam, bu iki modeli öneririm. HP Victus 16-D1047NT 68P32EA i5-12500H 8 GB 512 GB SSD RTX3050TI 16.1 Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Monster Abra A5 V19.4 i5-12500H 8 GB RAM 500 GB SSD RTX 3050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu model Abra'nin kötü modellerinden değil, Tongfang kasa kullanılıyor ve bir sorunu yok.

Geri
Yukarı