18000 TL monitör dahil sistem önerisi

Artık çoğunda açılıyor, evet. Yine de istisna modeller olabiliyor. Kendiliğinden G-SYNC gelmesi bir avantaj ancak 21 Hz daha düşük Asus'a göre. Asus'un bu modelinde FreeSync üzerinden açılabiliyorsa Asus'u alabilir.

Sistem olarak kampanyada böyle bir şey buldum. Yaptığım özelleştirmeler ile bütçeyi 1000 TL kadar aşıyor. İşlemci olarak i5 11400 koymuşlar. 11400F koysalardı işlemciyi 11600K yapmazdım, bütçeyi de aşmazdı. Ancak tavsiyem bütçeyi arttırıp 11600K alması yönünde olur.

Eki Görüntüle 1036022
Hocam söyledim kendisine ama kampanya bitmesine 1 gün kaldığı için yetişemem dedi. Başka öneriniz var mıdır?

Hocam söyledim kendisine ama kampanya bitmesine 1 gün kaldığı için yetişemem dedi. Başka öneriniz var mıdır?
Bu kampanya 1 güne bitiyor ancak alacağı zaman yine bir kampanya olabilir. Kasa için alacağı gün tekrar bakmakta fayda var. GameGaraj'da önerebileceğim tek kasa bu. GamingGenTR de böyle bir kasa var:

Yalnız 11600K'nın FPS değerlerinde R7 3700X'e ortalama 30 FPS fark attığını da söylemekte fayda var.

Bu kampanya 1 güne bitiyor ancak alacağı zaman yine bir kampanya olabilir. Kasa için alacağı gün tekrar bakmakta fayda var. GameGaraj'da önerebileceğim tek kasa bu. GamingGenTR de böyle bir kasa var:

Tamamdir hocam, bu 2 kasayi yazdim. En iyisi tam almadan once bir konu daha acip kampanya var mi diye kontrol etmek. Monitor icin de yeni bir konu acip G-Sync aktif ediliyor diye bakacagim. Tesekkurler. Akliniza baska oneri gelirse yazabilirsiniz :)

Tamamdir hocam, bu 2 kasayi yazdim. En iyisi tam almadan once bir konu daha acip kampanya var mi diye kontrol etmek. Monitor icin de yeni bir konu acip G-Sync aktif ediliyor diye bakacagim. Tesekkurler. Akliniza baska oneri gelirse yazabilirsiniz :)
Yeni konu açmanıza gerek yok aslında, tabi siz bilirsiniz. Bu konuya beni etiketlerseniz o günkü kampanyaları incelerim. İyi akşamlar 🙃

Geri
Yukarı