18000 TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
18000

karabas1407

Femtopat
Herkese selam. Öncelikle depremde zarar gören herkese geçmiş olsun.
Yeni bir laptop alacağım, bütçem maksimum 18bin lira. Beni 2-3 sene idare etmesi ve iyi soğutması olması yeterli. Çok üst seviye oyunlar oynamayacağım benim için medium-high ayarlar yeterli olacaktır.
Tavsiyeleriniz nelerdir? 3050 ile 3050 Ti arasında çok fazla fark var mı? Şimdiden teşekkürler.

Bilenler daha iyi bilir lakin 3 4 gün önce Amazon'dan HP'nin 3050 Ti Intel olanı 16.500 aldık. Kullanan bir arkadaşta tavsiye edince. 2 model var zaten galiba alacağın bu bütçede 1 Acer Nitro 2 HP Pavilion. 3050 Ti olarak yani.

Acerin kasa kalitesi nasıl plastik midir? Bilginiz var mi? Teşekkürler.

Acer'in kasa kalitesi nasıl plastik midir? Bilginiz var mi? Teşekkürler.

Plastik kasa kullanıyor.

İleride 8 GB daha RAM koyarsın. Single channel olduğuna bakmayın RAM DDR5 ve tek kanalda Dual gibi çalışıyor. DDR5 de eskisi gibi Dual, Single olayı yok. Pavilion önermem Victus varken.

Plastik kasa kullanıyor.

İleride 8 GB daha RAM koyarsın. Single channel olduğuna bakmayın RAM DDR5 ve tek kanalda Dual gibi çalışıyor. DDR5 de eskisi gibi Dual, Single olayı yok. Pavilion önermem Victus varken.

Yanit için teşekkürler, Hocam neden Ryzen öneriyosunuz Intel modelleride var

Yanit için teşekkürler, hocam neden Ryzen öneriyosunuz Intel modelleride var.

Bu fiyata 6600H daha iyi. Intel modeller bütçeyi aşıyor. DDR5 RAM kullanmasıda avantaj 3050 Ti yanında.

Yanit için teşekkürler, hocam neden Ryzen öneriyosunuz Intel modelleride var.

İlla Intel isterse 3050 ile bu model olabilir;

Ram upgrade ile uğraşmam derseniz fakat 3050.Bu arada 3050ti ile 3050 arasında oyun performansı olarak 10fps falan fark ediyor. ;

Anladım çok teşekkürler, 21k bandında ne önerirsiniz.

Siz ayrı konu açın ve etiketleyin, oradan yardımcı olalım. Buradaki konu sahibine göre öneri yapıyoruz. Konudan sapmayalım.

İlla Intel isterse 3050 ile bu model olabilir;

Siz ayrı konu açın ve etiketleyin, oradan yardımcı olalım. Buradaki konu sahibine göre öneri yapıyoruz. Konudan sapmayalım.
Cok haklısınız, kusuruma bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı