1800TL ekran kartı önerisi

Bu kartın siparişini verdim.

Arkadaşlar monitörüm eski VGA girişi var nasıl goruntu alabilirim ?

Güzel tercih, indirimi güzeldi. Bu tür bir aparat şimdilik işini görecektir diye düşünüyorum ancak yine de böyle bir kart için yeni bir monitör almanı öneririm yüksek oyun keyfi için. Eski 60Hz bir monitör rekabetçi oyunlarda 1660 Super için yetersiz kalacaktır.

İndirimli al dedin indirimli aldım :D

Güzel tercih, indirimi güzeldi. Bu tür bir aparat şimdilik işini görecektir diye düşünüyorum ancak yine de böyle bir kart için yeni bir monitör almanı öneririm yüksek oyun keyfi için. Eski 60Hz bir monitör rekabetçi oyunlarda 1660 Super için yetersiz kalacaktır.

Bir kaç kişi şikayetçi olmuş. Bu çeviriciden param olunca alıcam monitör.

Aynen Aralık 2019 tarihli video ile yorum yapmak çok büyük başarı gerektiriyor.

Youtube'a 5500XT ve 1650S yaz ilk çıkan videoyu paylaş. Benim attığım video tarihleri, bu sürede çıkan sürücüler, geliştirmeler, performans farkları hiç önemli değil zaten.

Hatta ben son bir iyilik yapıp Mayıs ayı sürücüleri ile karşılaştırmalarını atıyım. Oyundan oyuna Nvidia ve AMD kartların ne kadar farkettiğini görürsün. Not: Yalnızca RX 570 videosu değil.

Bilmediğin konuları uzatmak yerine doğruyu öğrenmek daha iyidir. Bir ara denersin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hala bu side by side oyun karşılaştırmaları yerine FPS sayısı gösterilen videolarda inanlar varmış demek ki 🤭 🤣

Haklı çıkmak için o kadar takla atıyorsun ki gülmemek elde değil, sanki Aralık ayındaki sürücü ile şimdiki arasında 25 FPS fark var.

Benim side bu side gameplay argümanımı çürütecek bir videon varsa at, yoksa uzun etme. İstersen bir konu aç 5500XT 4GB vs 1650 Super diye yetkilileri etiketleyip cevapları görelim.

Bilmediğin konularda bu kadar diretme, konuyu saptırdığın yetmezmiş gibi ne idiği belirsiz videolar ile yanlış bilgilendirme yapıyorsun. Bana gelip 1-2 oyun da örnek gösterme, bu videoyu çürütecek side by side gameplay karşılaştırması varsa at, yoksa uzatma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ASUS TUF GTX1650S 4G Gaming veya Sapphire RX 5500 XT 8 GB Nitro+ arasında kaldım ne almalıyım sizce? Isınma problemi olsun istemiyorum.

Geleceğe dönük alıyorsan 5500XT kesinlikle fakat eğer ben ileride ekran kartımı yükseltirim dersen 1650S veya parana birazcık kıyıp 1660S alabilirsin :)

Yeni konular

Geri
Yukarı