1800TL'ye GT 630'lu Sistem Toplayan Bilgisayarcı

Rıdvan Temel

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bundan yaklaşık bir sene önce halam bilgisayar toplacaktı direk bana geldi o zamanlar pek anlamıyorum o işlerden bi bilgisayarcıya soralım o toplasın versin dedim tamam dediler gittik caddede biyere adam akşama liste çıkarırım gel demişti. Akşam olduğunda gittim i5 işlemci, gt 630, 24 inch bir monitör olan bi sistem toplamıştı. Hiç bilmediğim halde abi o eski kart değilmi dedim oda çalıştırmayacağı oyun olursa gel dedi bende heralde bi bildiği var dedim sesimi çıkarmadım sonra bi kaç kişiye sordum forumlarda onlardan listeyi aldım topladım. Halamda bütçeyi 1600TL'ye düşürmüştü 1300TL'lik apu kasa + 21.5 inch(300TL) topladım verdim. Forumlara sormasak 1800TL boşa gidicekti :D

:D İyi direkten dönmüşsünüz hocam. Herkes için elbette geçerli değil ancak Türk esnafına güvenilmiyor. Ticarette hile ile övünen var ya daha ne diyeyim ki. :S

Güldürdü.. Piyangodan(at yarışı iddaa vs.) para bulup bakkal çıraklığından bir anda bilgisayarcılığa terfi etmiş çılgın insan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı