Casper i7 4770 ve GT 630'lu Bilgisayar Alındı Nasıldır?

• Konuyu başlatan OguzhanBardakkcı
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 35
  • Görüntüleme 6B
Öncelikle büyük bir kazık yemiş arkadaşın. Geçmiş olsun. Zaten Casper bir marka ürün alarak hata yapmışsınız. İşlemci iyi ama ekran kartında hayır yok. Hemen geri iade edin ve toplama bilgisayar almak için konu açın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Casper genel kandırma işte. İşlemciyi yüksek, ekran kartını düşük tutuyor. Göz doldurmak için. Şuraya bak Ram Mhz si kaç, onu bile belirtmemişler.

Bir arkadaşım ikinci el bir Casper kasa alıp bana vermişti. Bence satıldığı tarih itibariyle performanslı tek bir parçası vardı
oda işlemcisi Intel Core 2 Quad Q8400.

O kasadan şu anda kullandığım sisteme tek devredebilen parça da o işlemci oldu.

Bu fiyata daha iyisini toplarım diyen arkadaşlar vardır, elbette olur fakat onun yanına ekran klavye mouse falanda eklesinler. Yani yeni sistem alınmış. Sadece kasadan ibaret değil olay.

Biliyorum fakat yinede diyorum sadece o fiyata kasa alınmış değil yani. İçinde ekran falanda var. Biraz daha düşer kasa için ayrılan para. :D

Bence 5 katına katlayacak sistem 1.600 liraya toplaman zor.
Giriyor musun iddiasına? Eğer haklı çıkarsam ne yapacaksın?
Biliyorum fakat yinede diyorum sadece o fiyata kasa alınmış değil yani. İçinde ekran falanda var. Biraz daha düşer kasa için ayrılan para. :D
1500TL'ye monitör dahil canavar dizdim. Full HD çözünürlükte Ultra'ya yakın ayarlarda çoğu oyunu oynuyordu. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı