1800TL'ye kadar kulaklık önerisi

nVerr

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 1800, zorlarsam 2K olabilir. Kulak içi veyahut kulak üstü fark etmez güzel ses kalitesi olsun. Genelde rap dinliyorum o yüzden bassları da kuvvetli olursa iyi olur.

Bu fiyata bulabileceğiniz en kaliteli sesi veren kulaklık bu. Kendimde kullanıyorum gayet memnunum.

Rtings incelemesi: MOONDROP Aria Review

Snow ve normal versiyonları arasında tasarım dışında önemli pek fark yok. İnceleme için yazılanları direkt bu kulaklık için de yazılmış gibi düşünebilirsiniz.

Bu fiyata bulabileceğiniz en kaliteli sesi veren kulaklık bu. Kendimde kullanıyorum gayet memnunum.

Rtings incelemesi: MOONDROP Aria Review

Snow ve normal versiyonları arasında tasarım dışında önemli pek fark yok. İnceleme için yazılanları direkt bu kulaklık için de yazılmış gibi düşünebilirsiniz.

Belirtmeyi unutmuşum :( kablosuz olursa benim için daha iyi hocam.

Buna bakabilirsiniz.

Sağ olun öneriniz için hocam araştırmaya başladığımdan beri bu markayı çok duydum iyi midir uzun süre kullanmak istiyorum.

Kulak içi olarak Jabra Elite 4, kulak üstü olarak Soundcore Q10i tavsiye ederim hocam. ( kendim deneyimlediğim kulaklıklar ). Amaç sadece bass ise Q10i aşırı güzel, bass modu açıldığında kulaklığı titretiyor. Arkadaş Q20 Plus önermiş o daha iyidir muhtemelen ama.

Geri
Yukarı