185 TL'ye GTA 5 alınır mı?

Online modunda 300 hikaye modunda 200 saatim falan var kesinlikle değer. Online için bir arkadaş grubunuz olursa çok daha zevkli olur. Hikaye modunda sadece 100 saat falan havayı yağmurlu ve geceye alıp Redux ve S1000RR mod ile gezmekle geçti. Çok zevkli oyun. Bir sınırı yok.

O paraya 50 daha koyar red Dead 2 alırım.
RDR2'yi bitirmiş zaten.

185₺ ucuz bir fiyat. Alırdım.

Online modunda 300 hikaye modunda 200 saatim falan var kesinlikle değer. Online için bir arkadaş grubunuz olursa çok daha zevkli olur. Hikaye modunda sadece 100 saat falan havayı yağmurlu ve geceye alıp Redux ve S1000rr mod ile gezmekle geçti. Çok zevkli oyun. Bir sınırı yok.

RDR2'yi bitirmiş zaten.

Hayatımda hiç RDR2 oynamadım sadece önerdim GTA 5'in artık merak edilip oynanacak bir durumu yok konu sahibine tavsiyem almasın pişman olur gerçek GTA oynamak istersen San Andreas oynasın GTA 5'i alırsa yanlış anlamasın boş boş dolanır haritada etkileşime gireceği pek bir şey yok hikayesini bitirince 2 saat daha oynar atar bir köşeye başka oynayacak oyunu yoksa.

Hayatımda hiç RDR2 oynamadım sadece önerdim GTA 5'in artık merak edilip oynanacak bir durumu yok konu sahibine tavsiyem almasın pişman olur gerçek GTA oynamak istersen San Andreas oynasın GTA 5'i alırsa yanlış anlamasın boş boş dolanır haritada etkileşime gireceği pek bir şey yok hikayesini bitirince 2 saat daha oynar atar bir köşeye başka oynayacak oyunu yoksa.
Zaten hikayesini oynayıp bitirdikten sonra modlarla yapacak çok şey var dediğim gibi sadece grafik modu ile haritada gezinmek bile aşırı zevk veriyor.

Geri
Yukarı