GTA 5 275 TL'ye alınır mı?

RDR 2'ye baktım 380 lira, biraz 1900'lü yılları anlattığı için sıkadabilir bilmiyorum.
Western temasını gram sevmem ama Gta5 den daha iyi bir açık dünyası var.Rastgele yan görevler, manzaralar, hikaye hepsinde şuan güncel olarak en iyisi.Önceki indirimlerinde 250 liraya kadar düşmüştü ama parasını sonuna kadar hakkeden bir oyun, GTA 5 le birtek online kısmını kiyaslarım başka her türlü Rdr2 en iyisi.

Western temasını gram sevmem ama GTA 5'ten daha iyi bir açık dünyası var. Rastgele yan görevler, manzaralar, hikaye hepsinde şu an güncel olarak en iyisi. Önceki indirimlerinde 250 liraya kadar düşmüştü ama parasını sonuna kadar hakkeden bir oyun, GTA 5'le bir tek Online kısmını kiyaslarım başka her türlü RDR2 en iyisi.

RDR ile kıyaslanamaz bence çünkü RDR'nin GTA 5'ten tek iyi olduğu kısım hikayesi onun haricinde Online var playlist var RP sunucuları var. Sadece RP sunucusu oynasa bile 20 arkadaş yapar oynamalık.

RDR ile kıyaslanamaz bence çünkü RDR'nin GTA 5'ten tek iyi olduğu kısım hikayesi onun haricinde Online var playlist var RP sunucuları var. Sadece RP sunucusu oynasa bile 20 arkadaş yapar oynamalık.

RDR'ninde RP'si var ama sarmıyor.

Konsol garibanlığı baş gösterdi yine. FiveM aklıma bile gelmedi :D

Yarın almaya karar verdim fikir söyleyen herkese teşekkür ederim. RDR'yi biraz araştırdım tek iyi yönü grafikleri ve hikayesi. Hikaye bitti mi salınabilecek bir oyun. FiveM modunu bilmiyordum söylediğiniz iyi oldu.

Yarın almaya karar verdim fikir söyleyen herkese teşekkür ederim. RDR'yi biraz araştırdım tek iyi yönü grafikleri ve hikayesi. Hikaye bitti mi salınabilecek bir oyun. FiveM modunu bilmiyordum söylediğiniz iyi oldu.
FiveM’de rol yapabilirsiniz, guzeldir. RDR2 de dediğiniz gibi bittikten sonra salınır, online kısmı benim pek ilgimi çekmedi RDR’nin. Hayırlı olsun şimdiden.

Ben aldım GTA V oynamak isteyen varsa profilimdeki DC'den benimle iletişime geçebilir @Ahmt1

Geri
Yukarı