1850 TL'ye 2. El PC Almak

Öncelikle video kelimesinin baş harfini W ile yazan birisinden ben hiç bir şey almam.

İkincil olarak alınmaz. 8. Nesil i7 İşlemci ve 12 GB DDR3 RAM hayırdır? :D İşlemci model numarası nedir? yazmamış. Ekran kartı çöp, büyük bir ihtimal monitörün boyutu küçük olduğundan çözünürlük 1024x768 de oynayıp öyle video fotoğraf çekmiş.
Ve son olarak ben i3 3220 - 8 GB DDR3 1600mhz - 500 GB HDD - Dark Ninja Kasa - 400W Dark PSU- 13 ay garantili MSI GTX 1050 Ti tek fan HB'den alınma kasayı monitörsüz 1600'e zor sattım.

İlan aldatma içeriyor. Sistem 8. nesil falan değil. RAM'i zaten 1600 Mhz olarak yazmış. DDR3 RAM ve 8. nesil? Video koymuş olması önemli değil. Ekran kartı da GTX 750. Saçma sapan bir ilan.

Mining yapılmış olabilir.
Vazgeçtim teşekkürler
Öncelikle video kelimesinin baş harfini W ile yazan birisinden ben hiç bir şey almam.

İkincil olarak alınmaz. 8. Nesil i7 İşlemci ve 12 GB DDR3 RAM hayırdır? :D İşlemci model numarası nedir? yazmamış. Ekran kartı çöp, büyük bir ihtimal monitörün boyutu küçük olduğundan çözünürlük 1024x768 de oynayıp öyle video fotoğraf çekmiş.
Ve son olarak ben i3 3220 - 8 GB DDR3 1600mhz - 500 GB HDD - Dark Ninja Kasa - 400W Dark PSU- 13 ay garantili MSI GTX 1050 Ti tek fan HB'den alınma kasayı monitörsüz 1600'e zor sattım.[/QUOTESaolun almaktan vazgeçtim dediklerimiz oldukça doğru

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı