18500 TL'ye RTX 3050 laptop önerisi

Acer'in müşteri hizmetleri çok kötü bir de 8 GB RAM almayın hiçbir şeye yetmiyor minimum 16 GB lazım RTX 3050 ise sadece ismi RTX frame değerleri 2060'dan bile düşük (fiyatı da öyle) bir de laptop almayın aşırı hızlı ısınıyor sürekli bir yere götürürseniz hemen tozlanıyor.
Bütçeye göre bu ayar bir şey istiyorum ben de ayrıca RAM 8GB olması önemli değil daha sonra yükseltirim.

Fiyat performans olarak zaten iki seçeneğin var biri Acer diğeri HP. Kusurları var mı? Evet var çünkü çok uygun fiyatlı ürünler bunlar. Benim şahsen tavsiyem Acer birçok arkadaşım aldılar kendimde deneyimleme fırsatım oldu ürünü yaklaşık bir hafta kullandım ve her testi yaptım diyebilirim. 8 GB RAM kesinlikle yetersiz yükseltmişken 32 GB yükseltip kafayı rahatlatmak en iyisi olacak çünkü 16 GB yetmediğinde iki slotuda satmak gerekiyor hiç o aksiyona gerek yok. Cinebench olarak 12-13 bin arasında değişiyor ve oyunlarda genelde adamların ayarladığı 92 derecede çalışıyor. Klavyesini beğendim klavye açısından beğenmediğim tek şey sol Shift ufak yapılmış ona alışmak zaman alıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı