18500 TL'ye RTX 3050 laptop önerisi

Acer'in müşteri hizmetleri çok kötü bir de 8 GB RAM almayın hiçbir şeye yetmiyor minimum 16 GB lazım RTX 3050 ise sadece ismi RTX frame değerleri 2060'dan bile düşük (fiyatı da öyle) bir de laptop almayın aşırı hızlı ısınıyor sürekli bir yere götürürseniz hemen tozlanıyor.

Acer'in müşteri hizmetleri çok kötü bir de 8 GB RAM almayın hiçbir şeye yetmiyor minimum 16 GB lazım RTX 3050 ise sadece ismi RTX frame değerleri 2060'dan bile düşük (fiyatı da öyle) bir de laptop almayın aşırı hızlı ısınıyor sürekli bir yere götürürseniz hemen tozlanıyor.
Bak canım kardeşim, 2023 yılındayız. RAM'a göre seçilmez. 2. olarak 2060 bulunan adam gibi cihaz yok. 3. olarak laptoplar ısınınca patlamıyor dandik bir model almazsan bir şey olmaz. Mühendislerin kafası buna basmıyor bi sizin basıyor zaten.

Dosya Ekleri

• Ekran kartına göre cihaz seçerken.png
    Ekran kartına göre cihaz seçerken.png
    710,8 KB · Görüntüleme: 57
Bak ben 8 GB HP Victus aldım, RAM'e göre seçilir. 8 GB hemen doluyor aynı anda hiçbir şeyi açmıyor. Çok zorlarsan PC kapanıyor. Alacaksanız da RAM takviyesi yapılması gerekiyor. Şu anlık minimum laptop RAM'i 600 TL civarlarında (o da 8 GB). Aşırı ısınmıyor, sanırım laptop kullanmıyorsun. O yüzden çok zorlamayacağım laptopu olan birinin yanına git elini kasaya tut 10 saniye tutabilir misin bak bakalım. Aşırı ısınıyor (küçük olup her mikro metresine toz kaçıyor )hem de PS4 gibi fan sesi çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bak ben 8 GB HP Victus aldım RAM'e göre seçilir 8 GB hemen doluyor aynı anda hiçbir şeyi açmıyor çok zorlarsan PC kapanıyor alacaksanızda RAM takviyesi yapılması gerekiyor şu anlık minimum laptop RAM'i 600 TL civarlarında (oda 8 GB) aşırı ısınmıyor sanırım laptop kullanmıyorsun o yüzden çok zorlamayacağım laptopu olan birinin yanına git elini kasaya tut 10 saniye tutabilir misin aşırı ısınıyor (küçük olup her mikro metresine toz kaçıyor )hem de PS4 gibi fan sesi çıkarıyor.
RAM'a göre cihaz seçilmez, bir şey bilmediğin konularda insanlarla tartışmaya girme. 2. olarak Victus alıp ısınmamasını beklemek senin sorunun, 700 dolar civarı bir şeyde ne bekliyorsun? Ve laptop da kullandım kardeşim. Şu masaüstü fanboylarının şu kategoriye girmesi yasaklansa keşke.

Acer Nitro'nun ne kadar berbat bir cihaz olduğunu aşağıdaki linklerdeki videoları izleyerek öğrenebilirsin. Bir diğer konuda HP Victus'un fiyatlarını paylaşacağım artık ne yaparsın ne edersin orasını seni alakadar eder. Bir de Acer'in plastiktikten oluşmuş kasasını niye övüyorsun anlamıyorum bu Acer fanboyluğu nedir Acer sanki babanın malı.

Satın alma linkleri:

700 dolar dediğin HP'ler (aslında gereksizdi )

https://www.amazon.com/HP-Victus-Gaming-i7-12650H-GeForce/dp/B0BP6TNDNK/ref=sr_1_2?crid=1NGQH6M9RUYIF&keywords=HP+VİCTUS+16+rtx+3050+ti&qid=1689759300&sprefix=hp+vi̇ctus+16+rtx+3050+t%2Caps%2C399&sr=8-2

Acer Nitro 5 incelemeleri.

(Fazla şikayet olduğu için direk link atıyorum )

Görünüşe göre PC hakkında çok bir bilgin yok kardeşim lütfen kendinden fazla bilenleri sinirlendirme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer Nitro'nun ne kadar berbat bir cihaz olduğunu aşağıdaki linklerdeki videoları izleyerek öğrenebilirsin. Bir diğer konuda HP Victus'un fiyatlarını paylaşacağım artık ne yaparsın ne edersin orasını seni alakadar eder. Bir de Acer'in plastiktikten oluşmuş kasasını niye övüyorsun anlamıyorum bu Acer fanboyluğu nedir Acer sanki babanın malı.

Satın alma linkleri:

https://www.amazon.com/HP-Victus-Gaming-i7-12650H-GeForce/dp/B0BP6TNDNK/ref=sr_1_2?crid=1NGQH6M9RUYIF&keywords=HP+VİCTUS+16+rtx+3050+ti&qid=1689759300&sprefix=hp+vi̇ctus+16+rtx+3050+t%2Caps%2C399&sr=8-2

Görünüşe göre PC hakkında çok bir bilgin yok kardeşim lütfen kendinden fazla bilenleri sinirlendirme.
Şikayetvar'a bakarak cihaz alanı ilk defa gördüm. Şikayet sitesinde nasıl bir beklentin var bilemedim :D Kanıt olarak şikayet sitesi sunan biri bana bilgisiz diyemez :)

Satın alma linkleri:

Hocam her firmanın şikayeti dolu öyle link atarak ne yapmaya çalışıyorsunuz? Hayır Acer Nitro plastikte MSI titanyumdan mı yapıyor sanki 🤣.

Geri
Yukarı