186cm ve 120 kilo biri için 6000 TL'ye için koltuk tavsiyesi

Bütçe
0-6

Nyaa

Hectopat
Kilolu biriyim boyum da uzun hep Max 120 yazıyor koltuklarda, acaba Amazon'dan Hawk Fab4 alıp geçsem mi yoksa başka koltuklara bakmalı mıyım?

Hangi koltukları önerirsiniz? Mümkünse 6000 TL'yi geçmesin.

Seduna heaven fab bakabilirsin.

1694982218777.png

Tipi çok iyiymiş de, burada da bu ayrıntı var. Sınır sınıra alınır mı?

Bir tık bütçeyi aşıyor ama xDrive kasırga olabilir.

1694982335965.png

Aynı durum burada da geçerli.

Merhaba,

Taşıma kapasitesi en yüksek ve en dayanıklı ürünler exvega 'da, tam çelik iskelet kullanıyor. diğer firmaların hepsi çerçeve iskelet kullanıyor.

Merhaba,

Taşıma kapasitesi en yüksek ve en dayanıklı ürünler Exvega'da, tam çelik iskelet kullanıyor. Diğer firmaların hepsi çerçeve iskelet kullanıyor.

Exvega önermem cidden koltuklar hep alınan şeyler değil o yüzden paraya kıyın ve güzel bir şey alın kendinize alınacak marka Exvega olmamalı bende alacaktım vazgeçtim.

Exvega önermem cidden koltuklar hep alınan şeyler değil o yüzden paraya kıyın ve güzel bir şey alın kendinize alınacak marka Exvega olmamalı bende alacaktım vazgeçtim.

Hocam ne hikmetse exvegadan satın alanlar memnun, almayanlar memnun değil. bence deneyimlemediğiniz ürünler hakkında yorum yapmanız doğru değil.

Hocam ne hikmetse exvegadan satın alanlar memnun, almayanlar memnun değil. bence deneyimlemediğiniz ürünler hakkında yorum yapmanız doğru değil.
Hocam sonuçta bir kere koltuk alıyoruz içine telefon titreşim motoru koyup masajlı diye satıyorlar.

Hocam ayrıca şunu farkettim andromedanın aynısını sitelerinde çalışma koltuğu adı altında EXVEGA Business Comfort Profesyonel Çalışma Koltuğu Siyah Şu şekilde daha pahalıya satıyolar bu firmadan ürün almayın bence.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı