Çözüldü 18W hızlı şarj destekleyen Note 8 Pro için 33W şarj cihazı kullanılırsa zarar verir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quarins

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus prime b450 m k-II ,ryzen 5 3500x , sapphire pulse rx 570 , silicon power turbine 2x8 ram ,GB-L05B kasa kodu ,550w psu
Redmi Note 8 Pro kullanıyorum 18W hızlı şarj destekliyor elimde 33W şarj cihazı var. Kullanırsam cihazım orijinal şarj aletindeki gibi hızlı şarj olur mu 18W şarj aleti gibi şarj eder mi batarya ya sorun çıkarır mı? Kısacası hızlı şarj özelliği kullanılır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Redmi Note 8 Pro kullanıyorum 18W hızlı şarj destekliyor elimde 33W şarj cihazı var. Kullanırsam cihazım orijinal şarj aletindeki gibi hızlı şarj olur mu 18W şarj aleti gibi şarj eder mi batarya ya sorun çıkarır mı? Kısacası hızlı şarj özelliği kullanılır mı?
Şarj cihazının üstünde desteklenen değerler yazar.
Cihazınız en fazla ne kadar alırsa o kadar veriyor zararı olmaz.

Sorun çıkartmaz, cihaz maksimum W değerinin üstüne çıkamaz.

18W adaptör kullandığında gücün tamamını çekemiyor ama bunda 18W gücünde hızlı şarj edersin dolayısıyla ısınır kullanırken dikkat et şarjda kullanma mümkünse benim cihazım yanmıştı o şekilde.

Yeni konular

Geri
Yukarı