19.000 TL'ye dizüstü bilgisayar önerisi

Bütçe
15-19 bin.
Daha fazla  
Merhabalar.
17.3 inç ekran boyutu.
16 GB RAM.
3050, 3050 Ti, 3060.
Intel Core i7 11 ya da AMD 4000-5000 serisinden.
Ve son olarak mükemmel bir hoparlöre sahip olmasına gerek yok ama kötü olsun istemiyorum.

Çok fazla oyun oynayan ya da yüksek performans isteyen oyunları çok oynayan biri değilim. Üniversiteye başlayacağım. Valorant'ı çok seviyorum belki Apex PUBG gibi oyunları da bana rahat oynatabilecek bir bilgisayar istiyorum.

Ekran kartları açısından bilgisizim ama bu üçünden birini düşünüyorum 3050 Ti hakkında kötü yorumlar gördüğüm oldu.

Verdiğim paraya değecek kaliteli bir marka olmasını istiyorum. ASUS MSI gibi ama Acer ve Monster'a bakınca donanımsal olarak daha yüksek olmasına rağmen fiyat olarak ASUS ve MSI'ye göre daha iyi fiyatlara sahip laptoplar gördüm fakat çok kararsız kaldım Acer AMD Ryzen 7 ve 3060'ı 18 binken aynı özellikle ne ASUS ne MSI'ı o fiyata alabilirim lakin kalite konuşulunca da bu sefer tekrar ASUS MSI istiyorum :(

Özellikle Monster'ın sesi çok kötüydü arkadaşımda incelediğim kadarıyla. Acer'a da aynı şeyleri yazmışlar ses açısından.

Bu konuda deneyimi olan ya da bilen birileri bana yardımcı olursa çok sevinirim. Bütçem 15-19 bin civarı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı