19.000 TL'ye Gaming laptop önerisi

BerkerS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600 | Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II | Ekran Kartı: Asus DUAL RX6700XT | RAM: 32GB | PSU: High Power 600W 80+ GOLD | Klavye: BlitzWolf® BW-KB2
Merhaba,

Maksimum 19.000TL bütçe ile Gaming laptop önerisi istiyorum hocalarım uzun yıllar kullanabileceğim ve sıkıntı yaşatmayacak bir model arayışındayım.

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
bu ürün nasıl ona göre hocam?

Hocam şu daha mantıklı değil mi bir de 8 GB RAM ekler buna.

Merhaba, yaklaşık 4 ay önce indirimde Msi Gv15 thin aldım. Azerbaycan parasıyla 1000 manat yapıyordu. Tl ilede 11k. İndirimde varsa Amazon.com'dan ala.bilirsin. tavsiye ederim

Merhaba sana ne almaman gerektiğini öneriyorum: Casper, Monster ve diğer Türk şirket aletlerini SAKIN ALMA.

Kolay gelsin.
3 Yıl önce arkadaşım 1050 ekran kartlı monster abra aldı ben de ondan 1 hafta sonra 1660ti ekran kartlı Gamegaraj marka laptop aldım. İkimiz de hiç sorun yaşamadık 3 senedir. Neden önermediğinizi de söyleyin insanlar ona göre alıp almayacağına karar versinler.

Merhaba,

Maksimum 19.000TL bütçe ile Gaming laptop önerisi istiyorum hocalarım uzun yıllar kullanabileceğim ve sıkıntı yaşatmayacak bir model arayışındayım.

Yardımlarınızı bekliyorum.
Dostum garanti bittikten sonra her marka sıkıntı çıkarabilir. Çıkarır demiyorum çıkarabilir. Şikayet sitelerine bakarsan macbookların bile birsürü şikayete sahip olduğunu görürsün. Paranın yettiği en yüksek donanımı al dostum. Marka bakma.

Yeni konular

Geri
Yukarı