19.000 TL'ye kadar hazır sistem önerisi

MaximoPolpo

Femtopat
Daha fazla  
Şu şekilde bir hazır kasa buldum. Fiyatı bana uygun geldi ancak çok fazla bilgim yok. i3 yerine i5 koymayı düşünüyorum, onun dışında ne gibi değişikler yapabilirim? Max bütçe 18-19K çıkar, daha fazla yükseltemem gibi. Onun dışında eğer farklı sistem önerileriniz varsa onlara da bakabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Şöyle bir sistem daha buldum, ayrıca bu sistemlerin yanına güzel fp bir monitör önerebilir misiniz ?

Son düzenleme:
  • Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci
  • ASUS PRIME B660M-K 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart
  • VENTO VG20A Tempered Glass USB 3.0 Mesh RGB ATX Mid Tower Kasa + FSP 650W 80Plus PSU

18-19k ile sahibindende Param Güvende kullanarak sistem toplamayı denediniz mi?
Hocam önceden Param Güvende sıkıntı yaşadım. Şuan açıkcası korkum var ve pek düşünmedim.

• Intel Core i5 12400F 4.40GHz 18MB Önbellek 6 Çekirdek Soket 1700 10nm İşlemci
  • ASUS PRIME B660M-K 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI D-Sub mATX Anakart
  • VENTO VG20A Tempered Glass USB 3.0 Mesh RGB ATX Mid Tower Kasa + FSP 650W 80Plus PSU
Hocam şöyle bir sistem daha buldum nasıldır acaba ?
Ayrıca farklı sistem önerileriniz varsa bakabilirim onlarada.

Bu fiyata 4060ti var.

Hocam bişey eksik değil mi?
Hocam link varsa atabilir misiniz size zahmet bakayım.

Öncelikle kusura bakmayın eski konuyu canlandırdığım için ancak sistemi sipariş edemedim ve zam yedi. Şuanda farklı sistemlere bakıyorum ve aklıma takılan en büyük soru 4060'lı DDR5 sistem mi ? Yoksa 4060Ti DDR4 sistem mi ? Sistemler şunlar:

Büyük bir ihtimalle cumartesi günü sipariş geçeceğim. Bunlar dışında önerileriniz varsa da onlara da bakabilirim. Bütçe güncel olarak 22-24k arası. Şimdiden teşekkür ederim.

@408157 fikriniz var mıdır hocam bu konuda ?

Son düzenleme:
Hocam link varsa atabilir misiniz size zahmet bakayım.

Öncelikle kusura bakmayın eski konuyu canlandırdığım için ancak sistemi sipariş edemedim ve zam yedi. Şu anda farklı sistemlere bakıyorum ve aklıma takılan en büyük soru 4060'lı DDR5 sistem mi? Yoksa 4060 Ti DDR4 sistem mi? Sistemler şunlar:

Büyük bir ihtimalle cumartesi günü sipariş geçeceğim. Bunlar dışında önerileriniz varsa da onlara da bakabilirim. Bütçe güncel olarak 22-24K arası. Şimdiden teşekkür ederim.

@408157 fikriniz var mıdır hocam bu konuda?

Değiştirmem gereken parçalar var mıdır hocam ? Anakart, kasa, ram gibi. Evdeki laptopta 1 TB SSD var. SSD'yi onunla değiştireceğim. Onun dışında varsa önerin onları da ekleyim.

Değiştirmem gereken parçalar var mıdır hocam? Anakart, kasa, RAM gibi. Evdeki laptopta 1 TB SSD var. SSD'yi onunla değiştireceğim. Onun dışında varsa önerin onları da ekleyim.

750W.

Şu şekilde bir hazır kasa buldum. Fiyatı bana uygun geldi ancak çok fazla bilgim yok. i3 yerine i5 koymayı düşünüyorum, onun dışında ne gibi değişikler yapabilirim? Maksimum bütçe 18-19k çıkar, daha fazla yükseltemem gibi. Onun dışında eğer farklı sistem önerileriniz varsa onlara da bakabilirim. Şimdiden teşekkürler.

Şöyle bir sistem daha buldum, ayrıca bu sistemlerin yanına güzel F/P bir monitör önerebilir misiniz?

Hocam.
5600
ASUS4060 OC 8 GB.
ASUSB450.
500 GB M.2
650W.
Vento kasa.
Kutusunda daha ulaşmadı.
17 kya bırakırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı