19 yaşında araba kiralanır mı?

e.ş.19

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, herkese iyi sosyaller sorum 19 yaşında araba kiralayabilir miyim? Internetten araştırdım her sitede farklı bir şey söylüyor ehliyetimin 1. senesini doldurdum (08.07.2021) yasal olarak bir engeli var mıdır? Kiralayabilirsem şartlar nelerdir? Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi sosyaller sorum 19 yaşında araba kiralayabilir miyim? Internetten araştırdım her sitede farklı bir şey söylüyor ehliyetimin 1. senesini doldurdum (08.07.2021) yasal olarak bir engeli var mıdır? Kiralayabilirsem şartlar nelerdir? Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim teşekkür ederim.
Bazı ilanlarda yaş sınırı yok ehliyetin olsun yeter bazıları 5 yıl ehliyeti olacak diyorlar yani karışık ama kiralayabilirsin.

Ehliyet en az 1 sene dolacak

En garantisi ve kurumsal olanı, Garenta veya Tiktak tercih etmeni oneriyorum. 1 yıl doldurmuşsun, bir problem olmaz. Yalnız kredi kartı provizyonu şart.

Galericiler gibi bi şeyler koparmaya calısmıyorlar. Gerçekten çok güvenli.

Araba işi biraz sıkıntılı. Özellikle galerici kısmında. Gerçekten çok değişik kurnazlıklar var dikkatli olmanı öneriyorum.

Tiktak ve Garenta da günlük kiralama falan mevcut. Kredi kartın varsa işini çözecektir.

İşler resimle yürüdüğü için, sen burayı vurmussun burası yoktu falan gibi olayı da yok zaten.

Şartlara gelince, onu bilen olacagını sanmıyorum. Kiralama yapacağın yere danışman daha dogru

Bazı araç kiralayan galericiler senet imzalatıyor, aracı teslim ettiğinde şurasını sürmüşsün tamir ettir getir yoksa senedi geri vermem diyor. Bir arkadaşımın başına gelmişti.
Güvenmediğiniz yerden araç kiralamayın.

Kiralicağın yere bağlı kimisi kadına kiralamiyor hepsinin şartları oluyor bir de kaliteli yerlerden kirala budget europcar gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı