190.000TL 2000 model üstü araba önerisi

coniguban

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Sedan 1.6 motor bizi üzmeyecek bir araba arıyoruz. Şu an bir tane Citroen Xsara 2000 ve Volkswagen Polo 1998 bulduk. Aslında 2000 model ve üstü olsa daha iyi olur diyoruz. Bir de Fiat markasına takıntısı var, sevmiyorlar bizimkiler😂. Önerilerinizi bekliyorum :)

Japon aracı almanızı öneririm hem bir karizması olur hem de sağlam arabalardır. Ben de bu bütçelerde araba bakıyorum da sanırım 2000 model civarı Civic veya coralla alacağım gibi duruyor.

Temiz octavia bulabilirsen iyi olur. 200k bandında gidiyor genelde 2000 modelleri. Bora ile aynı sayılır bu modelleri zaten.

Hocam şu an sahibinden de en ucuz octavia 225k zaten altı yok.

Japon aracı almanızı öneririm hem bir karizması olur hem de sağlam arabalardır. Ben de bu bütçelerde araba bakıyorum da sanırım 2000 model civarı Civic veya coralla alacağım gibi duruyor.

Hocam şu an sahibinden de en ucuz octavia 225k zaten altı yok.
Hocam o zaman şöyle de yapabilirsin. Modeli biraz yükseltip Corolla ya da Megane 2'lere bak. Piyasaları da iyidir.

Eski araç alacaksan birçok markadan uzak duracaksın. Usta bulma sıkıntısı, parça sıkıntısı ve bunların yüksek maliyetlerinden dolayı. Reno ve Fiat bu açıdan en rahat yürütülecek araçlar. Evet Citroenler, Volvolar belki daha kaliteli daha güzel arabalar ama aracı almak değil yürütmek önemli olan maalsef...

Geri
Yukarı