190₺ fare önerisi

Bütçe
190

Scoti

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar maksimum 190 lira bütçem var. Pençe şeklinde tutuyorum. Şu an da Logitech G300s kullanıyorum bunu da 160 liraya falan almıştım sanırım. Aldığım güne lanet olsun oyundayken tekerlek dönmediği halde kendi kendine silah değiştiriyor. Tuhaf tuhaf sanki beni tutan bir mouse gibi arkadaki düşmana seri bir şekilde döndüğüm zaman aim bir anda aşağı kayıyor hızıma yetişemiyor. 10 yıllık bir mouse diye okudum umarım gerçek değildir. Bu arada fareyi alalı henüz 1.5 yıl falan oldu yan kauçukları eridi gitti içindeki plastik gözüküyor Logitech markaya tekrar yanaşmak istemiyorum. Bilsem gerçekten almazdım neyse sağlık olsun. Beni uzun süre idare edecek sensörü güzel bir oyuncu faresi önerisi istiyorum başlıkta belirttiğim gibi en fazla 190 lira bütçem var. Mouse önerirken sebeplerini de yazarsanız benim için çok iyi olur. Gerçekten 190 liraya alabileceğim en iyi fiyat performans fareyi arıyorum. Lütfen bana yardımcı olun!

Bu ürüne bakabilirsiniz.

Evet çok güzel mouse 1 aydır kullanıyorum gayet iyi ışıklandırmaları olsun.

Corsair Katar Pro da alınabilir gayet güzel fakat G203'ün ışıklandırmaları sayesinde daha da ilgi çekici, özellikleri ise şöyle 1000 Hz 8000 DPI mercury sensör 200 IPS 25 gram hızlanma.

Corsair Katar Pro da alınabilir gayet güzel fakat G203'ün ışıklandırmaları sayesinde daha da ilgi çekici, özellikleri ise şöyle 1000 Hz 8000 DPI mercury sensör 200 IPS 25 gram hızlanma.

Corsair Katar Pro 220 IPS. Işıklandırma umurunda değil ise tabii.

Yaklaşık 5-6 aydır Logitech G203 Lightsync kullanıyorum. Hissiyatı çok hoşuma gitti tavsiye edebilirim. Yazılımın üzerinden istediğin DPI ve aydınlatmaları ayarlayabiliyorsun.

Şey mouse pad olarak ne kullanıyorsun kullanıyorsan, ben de almayı düşünüyorumda Max 85 TL.

Corsair Katar Pro 220 IPS. Işıklandırma umurunda değil ise tabii.

Aynen şu olay yüzünden mouse şu an gözümde çöp gibi (özellikleri)

G203 de mercury sensör kullanılmıyormuş benim için şu an sensör kalitesi çok önemli mouse pad olarak SteelSeries QCK+ kullanıyorum. Katar Pro ilk tercihlerimden olabilir.

Şey mouse pad olarak ne kullanıyorsun kullanıyorsan, ben de almayı düşünüyorumda Max 85 TL.

Aynen şu olay yüzünden mouse şu an gözümde çöp gibi (özellikleri)
Bunu kullanıyorum masa boyunu tercih etmiştim klavyeyi de içine alması için farklı boyutları da var bakabilirsin. Herhangi bir sıkıntı çıkartmadı mouse ile ilgili.

Geri
Yukarı