1900 TL Sistem tavsiyesi

Ultracı

Hectopat
Daha fazla  
İyi geceler.Sistemin tek tek özellikleri şöyle.

ASUS H81M-PLUS Anakart

4x2 1600 MHz RAM

ASUS DUAL RX 580 4 GB 2 Aylık Vatandan alınma kutulu garantili.

İ5 4590 İşlemci.

Corsair VS 450W PSU

500 GB Harddisk

120 GB SSD

Bu sisteme 1880 TL fiyat istiyor sizce uygun mu? bütçemiz kısıtlı farklı sistem önerileri olan varsa bildirebilir bütçemiz en fazla 1900 oluyor.

Bu bütçe ile bir şeyler çıkarmaya çalışsanız en fazla APU'dan veya RX 550'den üstünü göremeyebilirsiniz. Ekran kartının 2 aylık olması bir artı, sistemi siz satarken bile elinizde o ekran kartı kalmaz. DDR3 nesli artık yavaş yavaş bitse Haswell mimarili sistemler hala günümüzde güçlüler.

VS 450W ancak 2018 modeli olmasına dikkat edin, aksi taktirde 2017 modelinde sorunları bulunuyordu.

Bu bütçe ile bir şeyler çıkarmaya çalışsanız en fazla APU'dan veya RX 550'den üstünü göremeyebilirsiniz. Ekran kartının 2 aylık olması bir artı, sistemi siz satarken bile elinizde o ekran kartı kalmaz. DDR3 nesli artık yavaş yavaş bitse Haswell mimarili sistemler hala günümüzde güçlüler.

VS 450W ancak 2018 modeli olmasına dikkat edin, aksi taktirde 2017 modelinde sorunları bulunuyordu.
PSU Konusunda dikkat etmedim bir inceleyeyim.
Peki monitör olarak bu sisteme
bu monitör nasıl olur ya da
ben ka242ybi yi pek bi beğendim. IPS panel ve gayet güzel fiyatta.

2018 Model olanı PSU araştırdım bu arada.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı