1900 TL telefon önerisi

AYYILDIZ TİM

Kilopat
Yer
NİĞDE
Daha fazla  
Meslek
PÖH
Merhaba dostlar 3 Ay içerisinde Samsung ve Apple markaları hariç işlemci ve CPU'su yüksek performans verebilen bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçeyi maximum 2000 TL 'ye çıkarabilirim Tavsiyelerinizi bekliyorum. Hayırlı ramazanlar.

Xiaomi Mi 6 ve Xiaomi Note 3 modellerine bakabilirsin.
Direk Xiaomi Mi 6 diyorum.
Ustalarım İlk önce tavsiyelerinizden ötürü teşekkür ederim. Bu telefonlar harbiden çok güzel performansı olsun tasarımı olsun kamerası olsun muhteşem. Ama benim kafamı karıştıran durum yabancı ülkeden gelmesi , ithalatçı garantisi diye birşeyler varmış pek fazla o işlerden anlamıyorum :). Hangi siteden alacağım onuda bilmiyorum. Yani anlıycanız kafam karıştı beyler. Ne yapmamı istersiniz ?

Ustalarım İlk önce tavsiyelerinizden ötürü teşekkür ederim. Bu telefonlar harbiden çok güzel performansı olsun tasarımı olsun kamerası olsun muhteşem. Ama benim kafamı karıştıran durum yabancı ülkeden gelmesi , ithalatçı garantisi diye birşeyler varmış pek fazla o işlerden anlamıyorum :). Hangi siteden alacağım onuda bilmiyorum. Yani anlıycanız kafam karıştı beyler. Ne yapmamı istersiniz ?
N11, gittigidiyor gibi kullanıcıların sattığı sitelerden alma. Direk mağazanın sattığı siteden al. Her türlü garantiye giriyor.

Xiaomi Mi 6 64 GB modelinin 6 GB versiyonunu 1900 ₺'ye bulamazsınız artık. Çoğu yerde 4 GB versiyonu 1900-2000 ₺ arasında satılıyor. Merdiven altı satıcılarda bulunuyordur belki ama almanızı tavsiye etmem. Teknosa, Hepsiburada öncelikle olmak şartıyla Migros'a da bakabilirsiniz. 6 GB modelini almanızı tavsiye ederim.

HepsiBurada.com Xiaomi Mi 6 2189 ₺

Xiaomi Mi 6 64 GB modelinin 6 GB versiyonunu 1900 ₺'ye bulamazsınız artık. Çoğu yerde 4 GB versiyonu 1900-2000 ₺ arasında satılıyor. Merdiven altı satıcılarda bulunuyordur belki ama almanızı tavsiye etmem. Teknosa, Hepsiburada öncelikle olmak şartıyla Migros'a da bakabilirsiniz. 6 GB modelini almanızı tavsiye ederim.
Bence 4 GB modeli de sorun olmayacaktır. Zaten 4 GB RAM’i doldurmak için arka planda 40 tane falan uygulamanın açık olması gerekli.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı