1900 TL'ye Grafik Sistemi Toplama

canedgu

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Bütçe 1900 TL. Fiyata monitör dahildir.

Kesinlikle oyun sevdam yok, oynadığım şeyler eski oyunlar onları da zaten şimdiki bilgisayarım bile kaldırdığı için belirtmiyorum bile ama öyle GTA 5'dir şudur, budur değil öncelikli amacım. Daha çok Photoshop, İllustrator gibi programları çalıştıracağım. Yüksek boyutlu grafikler, fotoğraflar üzerinde çalışacağım. Bana bu işlemleri yaparken aynı zamanda diğer standart internet gezintisinde sıkıntı yaratmayacak, ferah bir sistem istiyorum.

Açılan konular daha çok oyun sistemleri üzerine olduğu için bende ek olarak konu açma gereği duydum. Zaman ayıracak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

Notlar:

Kasada CD okuyucuya ihtiyacım yok.
Farem, klavyem, ses sistemim var sadece monitör eksik.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonel render programları kullanmıyorsan, Photoshop , İllustrator veya Sony Vegas gibi resim-video düzenleme programları için ekstra bir sisteme ihtiyacın yok. İdeal bir ekran kartı ve işlemci işini görecektir. Sadece programların çok hızlı çalışması için SSD eklersin sisteme ve çalışma programlarını SSD'ye kurarsın. Takılmadan , donmadan çok hızlı dosya aktarımı yapar ve bu işine yarayabilir.

Sana bu sistemi hazırladım; i3 4160 işlemci ve R7 240 ekran kartı tabanlı bir sistem. 1TB HDD ve 120GB SSD mevcut sistemde. Monitör de dahil 1950TL. Bahsettiğin gibi normal oyunları da gayet güzel oynayabilirsin. Oynamak istersen güncel oyunları da low ayarlarda oynatabilecek bir sistem.

2gRbqO.png

Bu parçalarda karar kıldım fakat kasada tereddütlerim var hala. Bu kasa yeterli olacak mı acaba?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    35,2 KB · Görüntüleme: 650
Eyvallah hocam. Varsa başka fikirler almadan önce duymak isterim.

Arkadaşlar son attığım sistemi birde sinerji'den toplayıp bana caps atabilir misiniz acaba? Ben yapacaktım fakat isimler birebir aynı değil ve birkaç harf ile değişiklik gösteren ürünler var. Tam olarak aynı parçaları bir araya getirdiğimden emin olamadığım için sizden rica ediyorum. Sanıyorum çok daha uyguna geliyor oradan.

Eyvallah hocam. Varsa başka fikirler almadan önce duymak isterim.

Arkadaşlar son attığım sistemi birde sinerji'den toplayıp bana caps atabilir misiniz acaba? Ben yapacaktım fakat isimler birebir aynı değil ve birkaç harf ile değişiklik gösteren ürünler var. Tam olarak aynı parçaları bir araya getirdiğimden emin olamadığım için sizden rica ediyorum. Sanıyorum çok daha uyguna geliyor oradan.

Sinerjide parçalar daha uygun evet ama forumda sinerjiden tavsiye vermek yasak diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı