19000 TL'ye sistem tavsiyesi

Bütçe
19
Tasarımu hoşuma gitmiyor pek.
Hocam bence tasarım için 100w düşürmeye gerek yok ama dediğiniz gibi yeni kasa daha güzel duruyor :) Fakat dediğiniz 4 gün muhabbeti can sıkıcı gerçekten. Sitelerinde aynı gün kargo ücretsiz yazıyor üstelik, umarım hızlıca kargolanır. Ben kargoya güvenmediğim için mağazan teslim seçtim.

Hocam bence tasarım için 100W düşürmeye gerek yok ama dediğiniz gibi yeni kasa daha güzel duruyor :) fakat dediğiniz 4 gün muhabbeti can sıkıcı gerçekten. Sitelerinde aynı gün kargo ücretsiz yazıyor üstelik, umarım hızlıca kargolanır. Ben kargoya güvenmediğim için mağazan teslim seçtim.

Neyse ki sonunda iletişim kurabildik. Siparişimi iade ettiler tekrar sipariş verdim. 100W benim için sorun değil çünkü sistemde yükseltme yapmayı düşünmüyorum. Hayırlısıyla bir gelsede rahatlasak ya :D

Neyse ki sonunda iletişim kurabildik. Siparişimi iade ettiler tekrar sipariş verdim. 100W benim için sorun değil çünkü sistemde yükseltme yapmayı düşünmüyorum. Hayırlısıyla bir gelsede rahatlasak ya :D
Benim de beklentim 2 günde sisteme kavuşmaktı fakat pek de öyle olmuyormuş onu anlamadım. Umarım bir an önce hazırlarlar ben de sabırsızlıkla bekliyorum :D

Geri
Yukarı