190TL'ye GM 2 Pro alınır mı?

QCY t 13 bak hocam.
1685464655147.png

1685464661344.png

Değerlendirme farkına bakın :D

Hocam arada fiyat farkı var değecek bir ürün mü? Lenovo üzer mi?

Lenovo hakkında kalite olarak bilgim yok, görünüş olarak çok uçuk kaçık bakıyorum. Yolda görsem "kulaklığa bak" gibi bir tepki veririm şahsen. T13 ise kullandığım bir kulaklık, beyazı sade ve şık duruyor kalite olarak beni tatmin ediyor ve şarjı da epey gidiyor.

Hocam arada fiyat farkı var değecek bir ürün mü? Lenovo üzer mi?
İster pil ömrü, ister bass, isterseniz şık durma olsun Lenovo verdiğiniz her kuruşuna değiyor. Fakat mikrofon olarak üzebiliyor.

Biraz yorumlarına falan baktım ve çoğu kişi gecikme sorunu var demiş. Büyük ihtimalle Çinden gelme çok iyi replika mal. Onun için alırken dikkat edin.

İster pil ömrü, ister bass, isterseniz şık durma olsun Lenovo verdiğiniz her kuruşuna değiyor. Fakat mikrofon olarak üzebiliyor.

Biraz yorumlarına falan baktım ve çoğu kişi gecikme sorunu var demiş. Büyük ihtimalle Çinden gelme çok iyi replika mal. Onun için alırken dikkat edin.
replika mıdır?
Orjinal değil mi?

replika mıdır?
Orjinal değil mi?
Yorumlarını okuyarak bu çıkarımda bulundum. Orijinal olma olasılığı da var ama. Aldıktan sonra baktınız beğenmediniz 15 içinde iade hakkınız var, iade edebilirsiniz. Sonuç olarak replika bile olsa artık bu fiyata Bluetooth kulaklık bulmak zor.

Yorumlarını okuyarak bu çıkarımda bulundum. Orijinal olma olasılığı da var ama. Aldıktan sonra baktınız beğenmediniz 15 içinde iade hakkınız var, iade edebilirsiniz. Sonuç olarak replika bile olsa artık bu fiyata Bluetooth kulaklık bulmak zor.
Orjinal veya replika olduğunu nasıl anlarım?

Orjinal veya replika olduğunu nasıl anlarım?
Lenovo'da Cihazınızı Tanımlayın diye bir yer var. Oraya seri numarasını yazabilirsiniz. Fakat her cihaz orada kayıtlı mi bilmiyorum. Çünkü Lenovo politikalarına göre, ürünün yetkilisi Lenovo değil satıcının kendisidir. Onun için yetkili servis, sorun vb durumunu direk olarak satıcıya iletmek zorundasınız. Sorgulama linkine giderek ürün geldiğinde seri numarası ile kontrol edebilirsiniz ama Lenovo her ürünü için bunu sunmayabiliyor.

Geri
Yukarı