1976-1979 model Alman kasa Ford Taunus alınır mı?

W211 satmayacağım hocam hatta kilometresi 200 bine yaklaştığı için hafta sonu arabası yapmak istiyorum. Taunusu yani günlük kullanacağım.
200 bin yüksek bir kilometre değil ama yine siz bilirsiniz.
Eski arabayı günlük kullanma planı sadece kullanmayana hoş gelir. Ben iki yıl Niva kulllandım, yıl olarak çok eski olmasa da teknoloji 80'lerden kalmaydı. Arabayı tamamen sorunsuz hale getirsem bile olmuyordu.
Karbüratörlü araba hislidir, bir günü bir gününü tutmaz. Bir gün çalışası tutar hemen marş alır,bir gün çalışası olmaz dört marşta almaz. Çok soğukta boğulur, çok sıcakta da boğulur. İrtifa değişimine gelemez.

W211'den sonra bence binmek istemezsin. Yani tamam eski araçları ben de severim hatta yeni araçlardan daha çok severim. Eskiden Amerikan'ım da vardı ama yani bir Mustang olur, fairlane olur hatta capri bile olur ama taunus pek zevk vermez bence. Kaldı ki saydığım araçları bile yaparken bazı modernizasyonlar şart.

Hocam babamın vardı Köln şehrinden getirttiği 15 sene binip sattı ondan sonra içimde bir heves olarak kaldı ama çok uğraştırır diyorsanız almak istemiyorum çok.

Eski arabayı günlük kullanma planı sadece kullanmayana hoş gelir. Ben iki yıl niva kulllandım, yıl olarak çok eski olmasa da teknoloji 80'lerden kalmaydı. Arabayı tamamen sorunsuz hale getirsem bile olmuyordu.
Karbüratörlü araba hislidir, bir günü bir gününü tutmaz. Bir gün çalışası tutar hemen marş alır, bir gün çalışası olmaz dört marşta almaz. Çok soğukta boğulur, çok sıcakta da boğulur. İrtifa değişimine gelemez.

Tamam hocam bu kafamda oturmasını sağladı teşekkür ederim.

Eski arabayı günlük kullanma planı sadece kullanmayana hoş gelir. Ben iki yıl niva kulllandım, yıl olarak çok eski olmasa da teknoloji 80'lerden kalmaydı. Arabayı tamamen sorunsuz hale getirsem bile olmuyordu.
Karbüratörlü araba hislidir, bir günü bir gününü tutmaz. Bir gün çalışası tutar hemen marş alır, bir gün çalışası olmaz dört marşta almaz. Çok soğukta boğulur, çok sıcakta da boğulur. İrtifa değişimine gelemez.

Tamam hocam bu kafamda oturmasını sağladı teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı