Ford Taunus vs BMW E36 3.16i

Evet. Bizim araba bakımsız halde zorlanarak 230 gördüğü halde bir şey olmuyordu. O kadar araba sürdük hiçbirinden onun rahatlığını alamadık. Sürerken uyuya kalıyorduk.
Bahsettiğiniz Taunus'la nasıl 230 gördüğünüzü sorabilir miyim? Dedemin aynı model arabası vardı yokuş aşağı 175'i zor görüyordu araç.

Bahsettiğiniz Taunus'la nasıl 230 gördüğünüzü sorabilir miyim? Dedemin aynı model arabası vardı yokuş aşağı 175'i zor görüyordu araç.

Eğer GL, S, l gibi modellerdense normal. Ama o arabayla aramızda bağ vardı. Nasıl kullanılacağını biliyorduk. Ve orijinaldi her şeyi. Yolu bulunca köpek gibi gidiyor.

Yaş olarak küçük olabilirler, tecrübeleri olmayabilir. Çok fazla takılmamak lazım. Yıllardır boş vakitlerimi sanayi' de geçirdiğim için az çok biliyorum.
Evet. Şimdi bunların gözünde Taunus gitmeyen, dandik araba sözde. Şahin doğan sanıyorlar dostum.

Dosya Ekleri

• IMG_20230402_154814.jpg
    IMG_20230402_154814.jpg
    129 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer GL, S, l gibi modellerdense normal. Ama o arabayla aramızda bağ vardı. Nasıl kullanılacağını biliyorduk. Ve orijinaldi her şeyi. Yolu bulunca köpek gibi gidiyor.

İşine bak yavrum. Sana bir şey diyen yok.

Evet. Şimdi bunların gözünde taunus gitmeyen, dandik araba sözde. Şahin doğan sanıyorlar dostum.

Hoşça kal çakma Volvocu 😁

Arabanın tavanı kesilmiş ama sen bilirsin.

Hocam sanki fazla şişiriyorsunuz gibi. Görünüş olarak gerçekten güzel kasaları var. Mesela balta burun veya 20m Coupe gibi ama performans ve kasa olarak genellikle tatmin etmeyen araçlar. Bir kere o çürük olayı başlı başına çok büyük dert. Yanlış anlaşılmasın E36 3.16'yı da beğenmiyorum ama Taunus'tan daha iyidir bence.

Ayrıca Mustang çevirmelerinin de çoğu bence çok kötü oluyor. Mustang dönüşüm bir Taunus yerine Opel Ascona A'yı tercih ederim ben. Tabii ki tamamen zevk ve kişiden kişiye değişir bunlar benim fikirlerim.

Hocam sanki fazla şişiriyorsunuz gibi. Görünüş olarak gerçekten güzel kasaları var. Mesela balta burun veya 20m Coupe gibi ama performans ve kasa olarak genellikle tatmin etmeyen araçlar. Bir kere o çürük olayı başlı başına çok büyük dert. Yanlış anlaşılmasın E36 3.16'yı da beğenmiyorum ama Taunus'tan daha iyidir bence.

Ayrıca Mustang çevirmelerinin de çoğu bence çok kötü oluyor. Mustang dönüşüm bir Taunus yerine Opel Ascona A'yı tercih ederim ben. Tabii ki tamamen zevk ve kişiden kişiye değişir bunlar benim fikirlerim.
Daha iyi değil her ne kadar göz boyasada. Bizzat o araçla kapıştık zaten. Zevkine karışmıyorum. Şişirmiyorum araç gülle gibi olmasına rağmen bildiğin 220 230 görüyordu.

Geri
Yukarı