1994 Fiat tempra vs 2000 lada Vega

Tempra tercih ederdim. Parçası bol, ustası her yerde var. Arızasını youtube yazsan kendin bile halledersin. Vega ülkemizde çok tutulmayan bir araç.

Tempra tercih ederdim. Parçası bol, ustası her yerde var. Arızasını youtube yazsan kendin bile halledersin. Vega ülkemizde çok tutulmayan bir araç.
Hocam ikisinin birbirine nazaran artıları var. Lada'nın 16 valf olmasından dolayı parça sorunu korkusundan, tempranın ise elektronik arızasından korkuyorum. Lada'nın kaportası daha iyidir ve 6 yaş daha genç bir araba. Kararsızlığımı henüz atamadım.

Değilim, alacağın araç ile yolculuk yaparken birazda rahat etmelisin.
Hocam hangi taraftasınız o halde? :D.

Lada daha temiz duruyor.
Evet hocam, hafif boya sorunu var ama hiçbir şey o hemen giderilir.

tempranın ise elektronik arızasından korkuyorum.
Korkmana gerek yok, elektronik arıza her araba var. Tempra beyinli demiş bir arkadaş, beyini olmayan araba var mı? Bütün araçların beyini vardır. 96 model Uno kullanıyorum onda da beyin var. Göstergesi dijital diye korkutuyor ama korkulacak bir şeyi yok.

Korkmana gerek yok, elektronik arıza her araba var. Tempra beyinli demiş bir arkadaş, beyini olmayan araba var mı? Bütün araçların beyini vardır. 96 model Uno kullanıyorum onda da beyin var. Göstergesi dijital diye korkutuyor ama korkulacak bir şeyi yok.
Genel olarak hor bir kullanım sergilemem zaten hocam, temiz kullanırım. Sizin öneriniz Tempra o halde sanırım.

Genel olarak hor bir kullanım sergilemem zaten hocam, temiz kullanırım. Sizin öneriniz Tempra o halde sanırım.
Kesinlikle Tempra. Daha çağdaş, daha konforlu, ses yalıtımı Vega'ya göre daha iyi(dir), parça ve tamir masrafları.. Hidrolik direksiyon ve klima varsa tadından yenmez ama bu fiyatlara bulamazsın tabi.

Geri
Yukarı