1995 model Mercedes E200 alınır mı?

Keşke şu yorumları biraz açsanız. Herkes sanayiden çıkmaz falan diyor da. Ben 98 model şahinle sanayiye doğru dürüst girmedim. Mercedes E200'le ne olacak da gireceğim? Bu olmaz diyorum diye değil. Ne sorunu var ki cidden soruyorum?
Açayım. 28 yaşında bir arabadan bahsediyoruz. 28 yaşında bir metal yığını. Arabanın bir kullanım ömrü var çıktığı yıllarda alsaydınız o zaman olabilirdi ama artık çok yaşlanmış. Kaç tane sahibi oldu ondan bile tam emin olamayız malesef. Yedek parçası da sorun olabilir dediğim gibi eski araba. İyi kondisyonda olsa bile almanızı önermiyorum.
Dacia Logan 2007 kullanıyorum zaten. Bunda mı kalayım?
2007 model arabayı satıp sırf Mercedes diye 1995 model arabaya düşmeyin. Daha yeni araçlara bakın.

Öncelikle arabanın orijinal sıfır parçalarının hala üretildiğini biliyorum parça sıkıntısı yaşamam yani.
Bu paraya alabileceğim daha yeni bir araç yok. Dacia'dan da 28 yaşında hala daha iyi olduğunu düşünüyorum. Varsa kapışabilecek bir öneriniz direkt onu alacağım. Derdimi anlatamıyorum ki.

Dacia'yı satmıyorum bu arada.

Kondisyonu aynı fiyata alabileceğim Renault, Dacia türevi arabalardan daha iyi bence. Gerçekten E200 kullanmış birinin yorumu lazım bana. Sırf 28 senelik diye 2007 Dacia'da kal dendi yani. Asıl metal şu anda Dacia bana göre. Dediğim gibi Dacia, Reno, Peugeot türevi araçları kullanmam. Öneriniz varsa bekliyorum.

E200 hakkında gram fikrim yok. Ancak şu anda kullandığım araçtan daha iyi olduğuna bahse girerim. C. Tesi gidip, görüp, kullanacağım. Ondan sonra biraz daha konuşuruz.

Belki Seat olabilir yenilerden. Ancak bu fiyata mümkün mü bilemiyorum.

95 model Mercedes E200 (Düz olan, kare farlı) alınır mı sizce?
Piyasanın 40-50 bin aşağısına alıyorum, cumartesi bakmaya gideceğim kozmetiği temizse ne yapayım sizce?

40-50 ile de elektrik aksamını falan yenileteyim diyorum.
95 model derken ? W124 kasa mı, W210 mu ? Bütçe nedir ?

W124 kasa hocam. Net bir bütçe yok maksimum 400k. Belli bir araba var cumartesi görmeye gideceğim. Fotoğrafını çekebilirsem atarım.
95 model derken 1995 yılını kastediyorum. W124'lerin son modeli olması lazım yanlış değilsem. Görmeye gideceğim aracın opsiyonel doluluğunu bilmiyorum.
95 model derken ? W124 kasa mı, W210 mu ? Bütçe nedir ?

400'e almayacağım arabayı. Bakmaya gideceğim arabaya sanırım adam 350 istiyor.
W210 bulabilirsem değerlendireceğim. Passat'a da bakacağım hocam teşekkür ederim.
Bence Passat B5.5 1.8T al geç. Turbo masrafım vs. olmasın dersen 1.6 veya 2.0 al. (2.5 TDI V6 ve 2.8 V6 motorlar yaygın olmasa da mevcut. 2.3 V5, 4.0 W8 motorlar ise çok nadir.) Exclusive ve Highline paketler önerimdir.

Geri
Yukarı