1997-2005 kasa Passat alınır mı?

eyre

Hectopat
Makaleler
2
1997-2005 Passat'lara bir süredir bakıyorum ama aklımda sorular var. 2023'te almak hala mantıklı olur mu? Parçalarının dayanıklılık/maliyeti cep yakar mı? Yakıt konusunda zorlar mı? Alınır ise hangi motoru seçmeliyim?

Biraz cep yakar. Yakın arkadaşımda 2004 model 1.8T var. Zamanın en dolu arabalarından. Otomatik şanzuman. Daha yeni 80K'ya şanzuman yaptırdı. Temizi denk gelirse uzun süre binilebilir.

Biraz cep yakar. Yakın arkadaşımda 2004 model 1.8t var. Zamanın en dolu arabalarından. Otomatik şanzuman. Daha yeni 80K'ya şanzuman yaptırdı. Temizi denk gelirse uzun süre binilebilir.

Hocam genel olarak yakıt beni endişelendirmişti ama 1 km başına ortalama kaç TL yaktığı hakkında bir bilginiz var mı acaba?

Çok lüks takıntınız yoksa Honda Civic bakabilirsiniz ki Passatların yenileri bile otomatik şanzumanda darlıyor ki eskilerini düşünmek bi içimi titretti DSG çortlayınca tam bir zulümdür inanılmaz uber fiyatlar çıkarabilir diyeyim 😅 😅 onun dışında manuel bakacaksanız olabilir ama benim tercihim her zaman japon olurdu çünkü harbiden Alman'dan daha dayanıklı ve yer yer güçlü araçlar yapıyor 😊

Hocam genel olarak yakıt beni endişelendirmişti ama 1 km başına ortalama kaç TL yaktığı hakkında bir bilginiz var mı acaba?
Sizin için sorarım. LPG ile fazla sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Biraz cep yakar. Yakın arkadaşımda 2004 model 1.8T var. Zamanın en dolu arabalarından. Otomatik şanzuman. Daha yeni 80K'ya şanzuman yaptırdı. Temizi denk gelirse uzun süre binilebilir.
80K'ya şanzuman yapımı oldukça kazık duruyo :D 120K' ya DSG DQ250 satılıyor.

80K'ya şanzuman yapımı oldukça kazık duruyo :D 120K' ya DSG DQ250 satılıyor.
Maalesef durumlar böyle. Zaten İstanbul'a gönderilip yapıldı. Bazen yeni sistemler daha uygun olabiliyor.

Geri
Yukarı