1GB RAM ile Python'da kod yazılır mı?

1GB RAM ile Python'da kod yazabilir miyim?
Kullanmıyorum ama konuyu görünce ufak bir araştırmak istedim.
''
How much RAM is required for Python?
There is no particular minimum memory requirement for Python. While it's high level, it's not compiled, it's interpreted real time. Python was released in '91 and anywhere between 1MB and 4MB was pretty much the norm.''

"
There is no particular minimum Memory requirement for Python. While it's High level, it's not compiled, it's interpreted real time. Python was released in '91 and anywhere between 1MB and 4MB was pretty much the norm."

Hocam keşke Türkçe yazsaydınız. Ben açıklıyayım Python için özel bir
minimum bellek
gereksinimi gerek yokmuş. Yani yazabilirsiniz+ben 1GB diye biliyordum.

"
There is no particular minimum Memory requirement for Python. While it's High level, it's not compiled, it's interpreted real time. Python was released in '91 and anywhere between 1MB and 4MB was pretty much the norm."

Hocam ben Google Play için uygulama çıkartacağım pyhton ile mümkün müdür.

Hocam keşke Türkçe yazsaydınız. Ben açıklıyayım Python için özel bir
minimum bellek
gereksinimi gerek yokmuş. Yani yazabilirsiniz+ben 1GB diye biliyordum.
Hocam kaynaktan buldum direk attım. İngilizcem çok iyi değil Translatede çeviriyi ben anladım ama devrik cümleler vs olunca olduğu gibi atmak istedim :)

Yalnız forumda geziniyordum öyle sonra bu konuya girdim öylesine cevaplara bakmak için ve gezinirken anakartının B550 Tomahawk olduğunu gördüm. Nereden buldun onu?

O anakart çıkalı 24 saat olmadı 16 saat 18 saat falan oldu satışa sunuldu bakabilrsiniz.
Ayrıca konu ile ilgili değilse lütfen bir daha yazma

Geri
Yukarı