1K gamepad önerisi

8BitDo denemedim ancak F710 denemiş birisi olarak F710'u tavsiye etmiyorum. Tetikleri oldukça sert, elinizin ağrıması işten bile değil.

8BitDo'da ayrıca hall effect var, - ki bu kısaca kolun ömrünün daha uzun olmasını sağlıyor - daha iyi bir kontrolcü olduğunu düşünüyorum.

Son düzenleme:
Çok bilmiş arkadaş mı? Konu sahibi bütçesini belirtmiş ve bu bütçede olan kollar belli. Bizzat kendim deneyimledim. Kol ilk geldiğinde herkesin dediği gibi Forza Horizon'da yarısına kadar bastığınızda gidiyor araba. Ayarlardan şuan hatırlamadığım ayarı 0'a çektiğinizde gayet düzgün şekilde gidiyor araba. 1000TL gamepad ile gidip nişancı oyunlar oynamayı hayal etmesin zaten kimse. Her forumda bulunan bu bütçe arttırıncılara aldanıp boşu boşuna kendinizi zorlamayın para konusunda.
Ben herhangi bir konuda kendimi zorlamıyorum, konu sahibi istediğini satın alabilir benim ne kaybım olur ne kazancım. Ben konu sahibine neleri almaması gerektiğini söylüyorum, sizinde dediğiniz gibi bütçesi bahsettiğim rakamlara çıkmıyorsa ve illaki bir gamepad alması gerekiyorsa f710 alacağıma monster alırım. Bu konuda bir sıkıntı yok. Fakat siz yorumunuzda monster önermeyen herkesi bilgisiz olarak itham ettiğiniz için bende çok bilmiş olarak ithamda bulundum, umarım anlamışsınızdır. 1000 Tl ye kadar bütçeye çıkan biri 200-300 lira daha ekleyip pek tabi 8bit doya yönelebilir ki bu en mantıklı seçim olur. Bunu yapabilir veya yapamaz, burası tavsiye konusu benim tavsiyem de bu. Gerisi konu sahibinin kendi tercihi.

Arkadaşlar ikinci el ve sıfır fark etmez aklımda şu an F710 var fakat bu bütçeye daha iyi önerisi olan varsa beklerim.
7 yıldır aynı F710'u kullanıyorum, hala çok sağlam çalışıyor. Ayda yılda bir tutukluk yapıyor ama tekrar basıp çekince hemen düzeliyor, ayrıca siyah kısmındaki kaplama zamanla soyulmaya başlamıştı ben de tamamını soydum ama hala iyi hissettiriyor, problemli bir tarafı yok. Antik vs. diyenlere bakma, kalite kalitedir. Üretiminin durdurulmamasının bir sebebi var. Edit: 7 yıldır F710 kullanıyor olmamdan anlaşılabileceği gibi başka bir gamepadle tecrübem yok, F710'dan ne kadar memnun olduğumu yazmak istedim.

7 yıldır aynı F710'u kullanıyorum, hala çok sağlam çalışıyor. Ayda yılda bir tutukluk yapıyor ama tekrar basıp çekince hemen düzeliyor, ayrıca siyah kısmındaki kaplama zamanla soyulmaya başlamıştı ben de tamamını soydum ama hala iyi hissettiriyor, problemli bir tarafı yok. Antik vs. diyenlere bakma, kalite kalitedir. Üretiminin durdurulmamasının bir sebebi var. Edit: 7 yıldır F710 kullanıyor olmamdan anlaşılabileceği gibi başka bir gamepadle tecrübem yok, F710'dan ne kadar memnun olduğumu yazmak istedim.
hocam ben sarı sitede f710 ve f310 u beraber 800 e satan birini gördüm almayı düşnüyorum ben f710 alınca ön tarafı söküp boyama gibi bir düşüncem var olurmu sizce?

hocam ben sarı sitede f710 ve f310 u beraber 800 e satan birini gördüm almayı düşnüyorum ben f710 alınca ön tarafı söküp boyama gibi bir düşüncem var olurmu sizce?
Birkaç ay önce temizlemek için (biraz da meraktan) açmıştım içini. İstersen yapabilirsin ama çok da gerekli değil bence grisi güzel duruyor.

Birkaç ay önce temizlemek için (biraz da meraktan) açmıştım içini. İstersen yapabilirsin ama çok da gerekli değil bence grisi güzel duruyor.
dediğim gibi adam ikisini beraber 800 e verecek param güvende ile alacağım sizce güvenli olurmu daha önce klavye almıştım param güvendeyle sorunsuz geldi bunlarda aynı şekil gelirmi ikisi için bu fiyat değermi?

dediğim gibi adam ikisini beraber 800 e verecek param güvende ile alacağım sizce güvenli olurmu daha önce klavye almıştım param güvendeyle sorunsuz geldi bunlarda aynı şekil gelirmi ikisi için bu fiyat değermi?
Sıfırlarının fiyatlarına bakılırsa kesinlikle değer, bir sorunu olmadığından eminsen alabilirsin bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı