1K veya 2K monitör önerisi

Bütçe
7500
AOC 24G2SPU/BK Monitör bunu veya 27 inç modelini öneriyorum.
Çok önerdiğimiz bir monitör zaten.

Hocam selam para bugün tamam oldu yarın kesinlikle sipariş veriyorum 8K bütçe ile monitör bakıyordum.

Aoc
Asus

Yarın gidip alacağım ya da sipariş vereceğim artık bir daha monitör sormucam son kez yazıyorum hala AOC'da hemfikir miyiz yoksa şu an başka bir öneri var mı? ASUS aoca rakip olabilir mi?

1920x1080 240+hz monitörde bakabilirim daha iyi performans alıcaksam.

Son düzenleme:
21.5 inch te bile Full HD pikselleri görebiliyordum, 27 inch te Full HD hiç düşünmedim bile en kötü 2K iyisi 4K diye düşündüm 2K aldım.

Hangi monitörü öneriyorsunuz yani?

37 mesajı olan birinin 27'te piksel sayarsın muhabbetine gerçekten inandın mı Altan? O kadar takip ettin ve mesajlarımı okudun hala mı emin değilsin?
Bak AOC'un stoku kalmamış.
Baktığın ASUS alınmaz. Paranı git dilencilere ver daha iyi.

37 mesajı olan birinin 27'te piksel sayarsın muhabbetine gerçekten inandın mı Altan? O kadar takip ettin ve mesajlarımı okudun hala mı emin değilsin?
Bak AOC'un stoku kalmamış.
Baktığın ASUS alınmaz. Paranı git dilencilere ver daha iyi.

Hocam :)

Dosya Ekleri

• IMG_7936.jpeg
    IMG_7936.jpeg
    125,3 KB · Görüntüleme: 23
Bunu gördüm. Mağaza stoku göstermiyor ama internetten sipariş alıyor. Garip.
Hadi hayırlısı olsun.
6.999TL'ye almadın 1.5k girdi o da acısı olsun işin. Sorunsuz gelmesini diliyorum.
Bir kardeşimizin daha yüzü gülsün istiyorum. 👍 🙂

Hocam 500 TL girdi oda benim alsam mı almasam mı diyişimden oldu diyelim muhtemelen perşembe gelir değil mi geldiğinde tekrar buraya yazarım ya da konu açarım haberleşiriz inşallah üzmez çok heves ve beklentiyle aldım açıkçası ASUS'un hangi modeline el atsam ağlayan ağlayana twisted minds 240 Hz 2K monitörle bunun arasında kaldım. Eski bir konuda yorumunuz vardı 85. doğum günümde olsa almam tarzı bir şey çok itti beni direk sipariş geçtim. Ölü piksel vs durumlarda 14 gün içinde iade hakkınız var koşulsuz şartsız dedi değişimden bahsetmediler.

Hocam 500 TL girdi oda benim alsam mı almasam mı diyişimden oldu diyelim muhtemelen perşembe gelir değil mi geldiğinde tekrar buraya yazarım ya da konu açarım haberleşiriz inşallah üzmez çok heves ve beklentiyle aldım açıkçası ASUS'un hangi modeline el atsam ağlayan ağlayana twisted minds 240 Hz 2K monitörle bunun arasında kaldım. Eski bir konuda yorumunuz vardı 85. doğum günümde olsa almam tarzı bir şey çok itti beni direk sipariş geçtim. Ölü piksel vs durumlarda 14 gün içinde iade hakkınız var koşulsuz şartsız dedi değişimden bahsetmediler.

Twisted global pazarda bulunmayan çok yeni bir şirket. Bundan dolayı ürünlerine hemen yönelmek kumar oynamak olur. Bu yüzden önermiyorum.
ASUS ise kalite kontrol konusunda zayıf. Bu yüzden pazarda büyük olmasına rağmen memnuniyetsizlik oranında artış var.
Agon iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum.
Haberini bekliyorum. Hayırlısı olsun. 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı