1ms mi yoksa FreeSync mi?

Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar, ben yakın bir zaman yeni bilgisayar aldım. Bir de yanında VX2458 monitör aldım.

• Öncelikli sorum şu arkadaşlar bilgisayarın arkasındaki tuştan bir panel açılıyor, oradan görüntü ayarları ayarlamalıyım?
  • Yeni bir sorum 1ms mi açık tutuyum yoksa FreeSync'i mi?

2 ila 3 gündür böyle gözüme bir farklı gözüküyor, bunun nedeni acaba benim eski bir bilgisayardan geçmiş olmam mı yoksa bilgisayarın kendi panelinden ayar mı yapmam mı lazım?

Bence 1 ms.

Edit : Kopya çektim, paneli farketmemişim FreeSync açık tutun.

Öncelikle selamünaleyküm arkadaşlar, ben yakın bir zaman yeni bilgisayar aldım. Bir de yanında VX2458 monitör aldım.

• Öncelikli sorum şu arkadaşlar bilgisayarın arkasındaki tuştan bir panel açılıyor, oradan görüntü ayarları ayarlamalıyım?
  • Yeni bir sorum 1ms mi açık tutuyum yoksa FreeSync'i mi?

2 ila 3 gündür böyle gözüme bir farklı gözüküyor, bunun nedeni acaba benim eski bir bilgisayardan geçmiş olmam mı yoksa bilgisayarın kendi panelinden ayar mı yapmam mı lazım?
Panelinden ayar yapmanıza gerek yok.
Evet Freesync'i açın. Oyunlardaki yırtılmaları önlemek için en iyi çözüm.

Büyük ihtimalle eski bilgisayarınızın monitörünün paneli 60 Hz'dir, şu anki ise 60 hz üstüdür, o yüzden farklı hissetmeniz normal. Ben 1ms öneririm.

Bence 1 ms.

Edit: Kopya çektim, paneli fark etmemişim FreeSync açık tutun.

:D
Teşekkür ederim.

1 ms gerçek değildir. FreeSync açık tutun.

Teşekkürler.

Büyük ihtimalle eski bilgisayarınızın monitörünün paneli 60 Hz'dir, şu anki ise 60 Hz üstüdür, o yüzden farklı hissetmeniz normal. Ben 1ms öneririm.

İnsan gözü milisaniyeleri göremez. Bu tür 1ms gibi monitörlerde tamamen 1ms olmuyor zaten. Hepsi pazarlama taktiği. En iyisi FreeSync.

Şimdi bilemedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı