Çözüldü 1TB HDD 225 GB gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ7 4700mq 3.40ghz
Gt740m 2gb
2x4 1600mhz
Samsung 870 Evo 500gb
Bugün abim yeni laptop aldığı için eskisi bana kaldı. Ben de icinde 256 GB SSD olduğu için geçen yıldan beri dolapta bekleyen 1TB HDD taktım. Diger bilgisayarımda sorunsuz çalışıyordu ama şimdi e diski 195, F diski 25 GB gozukuyor. İcindeki şeyler gitmeden düzeltmenin yolu var mı?

Son düzenleme:
711 GB yeni birim olarak adlandırılmış. Onu secip ne yapmam lazım?
Tek parça olmasını istiyorsan bu 711 GB yanındaki tüm bölümleri silip tekrardan tek parça bölüm oluşturacaksın. Sildiğin bölümlerdeki verileri kaybedersin. Öncesinde yedek alman gerekir. Veyahut direkt olarak bu birime sağ tıklayıp biçimlendirmeyi deneyebilirsin. Bu durumda veriler silinmez ama üç parça olarak kalır.

Konuyu daha net anlamak ve teyit etmek için disk yönetimi ekran görüntüsü atabilir misin? Tüm disklerin grafiği gözükecek şekilde at.

Tek parça olmasını istiyorsan bu 711 GB yanındaki tüm bölümleri silip tekrardan tek parça bölüm oluşturacaksın. Sildiğin bölümlerdeki verileri kaybedersin. Öncesinde yedek alman gerekir. Veyahut direkt olarak bu birime sağ tıklayıp biçimlendirmeyi deneyebilirsin. Bu durumda veriler silinmez ama üç parça olarak kalır.

Konuyu daha net anlamak ve teyit etmek için disk yönetimi ekran görüntüsü atabilir misin? Tüm disklerin grafiği gözükecek şekilde at.

Sorunu çözdüm teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı