1TB HDD + 256 GB SSD'li laptop uyumlu çalışır mı?

• Konuyu başlatan ozan10
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 730
Drop yemezsin merak etme. İşletim sistemini ve çok oyunadığın oyunları SSD'ye kur yeter.

Bir şey soracağım ekstra olarak.

Hangisi daha mantıklı sence.

Peki performanstan ödün verir mi veya oyunlarda drop yer miyim?
Bir sorun olmaz arkadaşım Windows'su SSD'ye oyunları HDD'ye kurdu. Gayet memnunum diyordu 1 Yıl öyle idare edin sonra iki Tane 1 TB SSD alıp HDD ve SSD yerine takın acayip rahat edersiniz onları ise eski bir bilgisayara veya depolama amaçlı kullanırsınız.

Bir şey soracağım ekstra olarak.

Hangisi daha mantıklı sence.
Bence HP al DDR5 Bellek ile geliyor diye biliyorum O modeli.Ayrıca İ5 daha çok işine yarar gibi.

Bir sorun olmaz arkadaşım Windows'su SSD'ye oyunları HDD'ye kurdu. Gayet memnunum diyordu 1 yıl öyle idare edin sonra iki tane 1 TB SSD alıp HDD ve SSD yerine takın acayip rahat edersiniz onları ise eski bir bilgisayara veya depolama amaçlı kullanırsınız.

Bence HP al DDR5 bellek ile geliyor diye biliyorum o modeli. Ayrıca i5 daha çok işine yarar gibi.

HP sıkıntı çıkarır diyorlar bir de 144 Hz HP Lenovo 165Hz.

HP sıkıntı çıkarır diyorlar bir de 144 Hz HP Lenovo 165Hz.
HP hiçbir sıkıntı çıkarmaz hatta Teknik Servisi Lenovo'ya göre daha iyidir. Bende HP kullanıyorum Hz değerlerine çok takılma arada devasa fark yok DDR5 bellek ile geliyorsa ve İşlemcisi iyiyse değer.Ayrıca RTX 3050 Tİ ile geliyor 3 Faktör olarak daha üstün Lenovo'dan sırf 21 Hz değeri fark var diye Lenovo almak msntıksız.

Geri
Yukarı