1TB SATA SSD Önerisi

Jordan Belfort

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Software Engineer
Selam dostlar,

960GB-1TB SATA SSD ihtiyacım var. Kafamda bir iki model var fakat sizden gelecek önerilere de açığım. Teşekkürler.

Bu ürünü öneririm, fiyatı ve kalitesi güzel. Şans, daha 10 dakika önce biraz baktım ve bu fiyatı gördüm, ardından forumu açtım direk bu konu gözüme çarptı :)

Bütçe varsa 860 EVO'dan şaşmayın derim. Bütçe kısıtlıysa ama 800 TL'ye kadar çıkabiliyorsanız 860 QVO modeline bakabilirsiniz.

Bu SSD'lerin ne olduğu belirsiz. TBW deseniz, bilgi yok. Üretici deseniz, bilgi yok. Firmware deseniz, bilgi yok. Bazı sistemlerle uyumluluk sorunu çıkardığına dair konular mevcut hatta.

Adı belirsiz, şanı belirsiz.
Bakınız 3.16

@sefa_41 Donanım Arşiv kanalının James Donkey sponsorluğu aldığı için her sisteminde öve öve doldurduğunu biliyor musunuz peki? James Donkey SSD uyumsuzluğu konusunda 1 numara olan, malzeme kalitesizliği akan bir Çin SSD'sidir. Önüme testlerle gelin, sponsorlu videolarla değil.

+ @esador'un önerdiği SSD gerçekten çok sağlam ve uygun bütçeli bir SSD. Tavsiye ederim.

James Donkey çok nötr bir marka. Şöyle ki ne yazılımı düzgün ne kalitesi ama genel olarak sorun çıkartmıyorlar. Ama bütçe varsa alınmaması gereken bir marka ilerde ne olacağını kimse bilemez.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı