1TB taşınabilir hard disk önerisi

Hackerpat

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
12 GB Ram İntel i3-9100f işlemci Nvidia GT730 ekran kartı
Merhaba arkadaşlar, 1TB taşınabilir hard disk almayı düşünüyorum. Uygun fiyatlı 1TB taşınabilir hard disk önerebilir misiniz?

Bütçenize uygunsa Toshiba Canvio serisine bakabilirsiniz. 1TB modelinin fiyatı uygun zaten.

Chia Coin yuzunden disk fiyatlari uctu. Acil degilse biraz bekleyin. Su an tum coinler dususte, ekran karti ve disk fiyatlari da duser herhalde.

2015 te aldığım Samsung 1tb lık harddiski hala kullanmaktayım. Şükürler olsun bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bir arkadaşım ilkinde Toshiba sonrasında Seagate taşınabilir almıştı. Toshiba 2. Senesinde, Seagate ise 1. Senesinde kafa atmaya başlayıp bozuldu. Şuan oda Samsung kullanıyor bir sorunu yok. Tabi biraz da şans işi ama ben Samsung öneririm.
2015 te aldığım Samsung 1tb lık harddiski hala kullanmaktayım. Şükürler olsun bir sorun yaşamadım şimdiye kadar. Bir arkadaşım ilkinde Toshiba sonrasında Seagate taşınabilir almıştı. Toshiba 2. Senesinde, Seagate ise 1. Senesinde kafa atmaya başlayıp bozuldu. Şuan oda Samsung kullanıyor bir sorunu yok. Tabi biraz da şans işi ama ben Samsung öneririm.
WD de bakabilirsiniz bu arada başka bir arkadaşım 2. El almasına rağmen oda gayet iyi durumda ve sorunsuz.

Geri
Yukarı