2.000-3.000 TL Laptop tavsiyesi

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar, kendim masaüstü bir oyun bilgisayarı kullanıyorum. Dizüstü bilgisayarlar hakkında pek bilgim yok. Kardeşim 2-3 bin lira arasında Sims 4 oynatsa yeter bana dediği bir laptop arıyor 🙂 Aynı zamanda film, dizi izlemek için kullanmak istiyor. Bu fiyat bandında önerebileceğiniz en iyi ürün nedir? Tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim.

Bütçenizi biraz daha arttırma şansınız var mıdır acaba?
Çünkü bu fiyat bandında genel itibariyle 4 GB RAM'e sahip cihazlar bulunuyor ve günümüzde 4 GB RAM gerçekten birçok işte yetersiz kalıyor.
Bütçenizi arttırma şansınız yoksa ikinci el piyasasına göz atmanızı öneririm.

3000TL bütçe için ve de kardeşinizin isteklerine göre bir PC kesinlikle. Hem 8 GB RAM hem de 512 GB SSD olan bu makinenin rahat bir kullanım sunacağından şüpheniz olmasın. Ayrıca hoş tasarımı da dikkatimi çekti. Üstelik Vega 3 grafik kartı da mevcut.(Low'da GTA 5 oynatır.)Tabi bu kart daha çok LOL veya CS:GO tarzı için uygun. Dolayısıyla Sims4 için işinizi fazlasıyla görür. Benim gözümde tek sorunu fazla pahalı oluşu. Eğer daha uygun fiyatlı ve de benzer özelliklerde bir PC görürseniz gayet de iş görücektir.(Sakın bu dönemde 4 GB RAM PC almayın.)
(Asla SSD'si olmayan PC'de almayın.)

3000TL bütçe için ve de kardeşinizin isteklerine göre bir PC kesinlikle. Hem 8 GB RAM hem de 512 GB SSD olan bu makinenin rahat bir kullanım sunacağından şüpheniz olmasın. Ayrıca hoş tasarımı da dikkatimi çekti. Üstelik Vega 3 grafik kartı da mevcut.(Low'da GTA 5 oynatır.)Tabi bu kart daha çok LOL veya CS:GO tarzı için uygun. Dolayısıyla Sims4 için işinizi fazlasıyla görür. Benim gözümde tek sorunu fazla pahalı oluşu. Eğer daha uygun fiyatlı ve de benzer özelliklerde bir PC görürseniz gayet de iş görücektir.(Sakın bu dönemde 4 GB RAM PC almayın.)
(Asla SSD'si olmayan PC'de almayın.)

Bu ürün gerçekten güzel duruyor, fiyatına göre bundan iyisi yok galiba?

Bu marka nasıldır açıkcası bilmiyorum diğer arkadaşlara da sormak istiyorum arkadaşımızın önerdiği ürün hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ekran kartı olarak Radeon Vega 3 kullanıyormuş nasıldır acaba?

Bu ürün gerçekten güzel duruyor, fiyatına göre bundan iyisi yok galiba?

Bu marka nasıldır açıkcası bilmiyorum diğer arkadaşlara da sormak istiyorum arkadaşımızın önerdiği ürün hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Ekran kartı olarak Radeon Vega 3 kullanıyormuş nasıldır acaba?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkte Frekans TV'nin Vega 3 oyun testi var. Ancak o PC'de 4 GB RAM var yani bu videodaki FPS'den birkaç FPS daha yüksek olacaktır benim attığım PC'de. Ayrıca işlemcisi de bir tık daha alt levelde. Ona rağmen iyi FPS veriyor. Bu fiyata HP15-DB1063NT isimli PC gerçekten iyi işler başarır.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu linkte Frekans TV'nin Vega 3 oyun testi var. Ancak o PC'de 4 GB RAM var yani bu videodaki FPS'den birkaç FPS daha yüksek olacaktır benim attığım PC'de. Ayrıca işlemcisi de bir tık daha alt levelde. Ona rağmen iyi FPS veriyor. Bu fiyata HP15-DB1063NT isimli PC gerçekten iyi işler başarır.

Çok teşekkür ediyorum. 🙂

Hocam bu bütçede 3200U işlemcili bir laptoptan uzak durun sakın diyeyim, attığım linkteki bilgisayar bu bilgisayardan 4 kalem üstün diyebilirim rahatlıkla.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı