2.000-3.000 TL'ye kablolu kulaklık önerisi

Svnih

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RYZEN 9 7900X, B650, 64GB, RTX 4070, 1TB, 850W GOLD
Selam arkadaşlar, oyun oynarken çok iyi ses kasabilmek için bir kulaklık arıyorum. HyperX Cloud II veya III'e karşı sıcak bakıyorum, öneriniz varsa bekliyorum.

Bassları V2 SE'ye gore iyi değil müzik/oyun dengeli kullanilacaksa veya ağırlıklı müzik ise V2 Special Edition daha iyi olur.
Her insan bas aramıyor ki ? Kaldı ki arkadaşta oyun için alacağım demiş.
Müzik-oyun-internet dengeli kullanılacaksa da steelseries bakılsa daha iyi. Gerek yazılımı gerek kulaklık üzerindeki özellikler gerekse rahatlık hepsi mevcut.
Oyun için alınacaksa Cloud3 alınmalı bu bütçede. Blackshark o kadar da iyi değil oyun anlamında.

Her insan bas aramıyor ki ? Kaldı ki arkadaşta oyun için alacağım demiş.
Müzik-oyun-internet dengeli kullanılacaksa da steelseries bakılsa daha iyi. Gerek yazılımı gerek kulaklık üzerindeki özellikler gerekse rahatlık hepsi mevcut.
Oyun için alınacaksa Cloud3 alınmalı bu bütçede. Blackshark o kadar da iyi değil oyun anlamında.
Üstteki arkadaş Cloud 3 demiş zaten. Ne icin kullanilacaksa ne tercih edilmelidir diye yazdım zaten. Okudunuz mu acaba? Her insan bass mi arıyor dedim?

Her insan bas aramıyor ki? Kaldı ki arkadaşta oyun için alacağım demiş.
Müzik-oyun-internet dengeli kullanılacaksa da SteelSeries bakılsa daha iyi. Gerek yazılımı gerek kulaklık üzerindeki özellikler gerekse rahatlık hepsi mevcut.
Oyun için alınacaksa Cloud3 alınmalı bu bütçede. BlackShark o kadar da iyi değil oyun anlamında.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı