2.000 TL büyük kulaklık önerisi

magnify

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Radeon RX 7700 XT Dual O12G 12GB GDDR6
Asus PRIME A620M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5
AMD Ryzen 5 7600 3.80 Ghz 6 Çekirdek 38MB AM5 5nm
Merhaba,

35 yaşından sonra FPS oyunlarına merak saldım. Cüsse biraz iri olduğundan standart kulaklıklar hem kafaya hem kulağa ufak geliyor. 2.000-2.500 TL civarında, kablolu kulaklık arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Merhaba,

35 yaşından sonra FPS oyunlarına merak saldım. Cüsse biraz iri olduğundan standart kulaklıklar hem kafaya hem kulağa ufak geliyor. 2.000-2.500 TL civarında, kablolu kulaklık arıyorum. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

FPS oyunları için kulak içi tercih etmeniz çok daha iyi olur ama kulak üstü alacaksanız, biraz daha bütçe çıkabilirseniz Logitech Pro X alın çıkamazsanız arkadaş Razer BlackShark V2 olanıydı sanırım onu kullanıyor memnun.

FPS oyunları için kulak içi tercih etmeniz çok daha iyi olur ama kulak üstü alacaksanız, biraz daha bütçe çıkabilirseniz Logitech Pro X alın çıkamazsanız arkadaş Razer BlackShark V2 olanıydı sanırım onu kullanıyor memnun.
Fps oyunları için kulakiçi mi? İlk defa duydum, ben tavsiye etmem.

Komforu öldürüyor bence.

İyi olanları da vardır ucuz modellerde daha çok oluyor silikon uçlu ve arka plastiği kalın olmayanlarda, geçen arkadaşlardan birine alacağım Sennheiser IE 200 önermiştim rahatlığı konusunda rahatsız olduğunu söylemedi, rahat demişti yanlış hatırlamıyorsam ses seviyesi sadece orta demişti. Yüksek ses şiddeti destekleyen anakartla telafi edilebilir aslında o ses ben aldım geçen şu an elimde var o anakarttan sesleri bayağı veriyor çok aşırı olmasa da, elinde kulak içi herhangi bir kulaklık varsa anlatayım nasıl yapacağınızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı