2.000 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
2000

RAMB0

Decapat
Daha fazla  
Monitör ara sıra eski Laptop'ın 1.4 HDMI girişi ile kullanılacak. Genel olarak da masaüstü bilgisayarla kullanılacak. Gözlerim hassas olduğu için Flicker Free özelliği olması gerektiğini söylediler. Hangi panel olacağı fark etmez, göz yormayan, genellikle iş amaçlı kullanılacak ara sıra da rekabetçi oyun oynanacak bir monitör arıyorum. Uzun süre kullanabileceğim bir cihaz olsa yeterli benim için. Ghosting veya ölü piksel gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorum. Bütçe maksimum 2.500 olabilir ama 2.000 TL civarı öneriler yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ve bu bütçeye genellikle 60 hz ile 75 hz monitörler çıkıyor karşıma. Arada büyük bir fark var mıdır? 75 hz alınır mı? Ayrıca bu bütçeyle 120 veya 144 hz monitör bulabilir miyim?

Bu bütçede 144Hz bulamazsın. 144Hz için en düşük;

Son düzenleme:
Bu model nasıl bilmiyorum ama laptopun yanına bence yukarı aşağı destekli bir monitör almanız daha iyi olur.

Üstteki Samsung monitörleri öneririm ben de.
Monitör ara sıra eski Laptop'ın 1.4 HDMI girişi ile kullanılacak. Genel olarak da masaüstü bilgisayarla kullanılacak. Gözlerim hassas olduğu için Flicker Free özelliği olması gerektiğini söylediler. Hangi panel olacağı fark etmez, göz yormayan, genellikle iş amaçlı kullanılacak ara sıra da rekabetçi oyun oynanacak bir monitör arıyorum. Uzun süre kullanabileceğim bir cihaz olsa yeterli benim için. Ghosting veya ölü piksel gibi sorunlarla karşılaşmak istemiyorum. Bütçe maksimum 2.500 olabilir ama 2.000 TL civarı öneriler yaparsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Ve bu bütçeye genellikle 60 hz ile 75 hz monitörler çıkıyor karşıma. Arada büyük bir fark var mıdır? 75 hz alınır mı? Ayrıca bu bütçeyle 120 veya 144 hz monitör bulabilir miyim?
İkinci elde bulursun.

Peki 21.5 İnç monitör tavsiyesi yapabilir misiniz? Masayı ölçtüm alanım kısıtlı imiş. 21.5 inç bile zor olabilir ama daha küçük istemiyorum.
Buyurun:

Buyurun:

Hocam bu ms değeri ne oluyor? Mesela 75 hz ekranı olan iki farklı monitör arasında kaldım diyelim. Birisi IPS panel ve 5 ms, diğeri VA panel ve 1 ms. Fiyatların yaın olduğunu düşünürsek bu iki monitörden hangisi benim durumum için daha mantıklı olur?

Bu tavsiyenize göre alacağım çünkü.

Geri
Yukarı