2.000 TL Sistem Toplama

CoLdWin

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. Elimde zaten şu anda kullanmakta olduğun bir bilgisayar var lakin. 2000 TL bütçe ile kasa, HDD, güç kaynağı, işlemci soğutucu hariç neler yapılabilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Herkese iyi akşamlar. Elimde zaten şu anda kullanmakta olduğun bir bilgisayar var lakin. 2000 TL bütçe ile kasa, HDD, güç kaynağı, işlemci soğutucu hariç neler yapılabilir? Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Sisteminizi imzanızdan gördüm. İ5 6400'ü satıp İ7 6700,6700K,7700,7700K'ya yükseltebilirsiniz. Bir tane daha 8 GB ram alabilirsiniz. Ekran kartınızı satıp ekran kartınızı yükseltebilirsiniz. Veya anakart işlemci ve RAM'i satıp ryzen serisi işlemcilere geçiş yapabilirsiniz. Ryzen istemez iseniz bence 10.nesil intel işlemcileri bekleyip 10.nesil intel işlemcilere geçebilirsiniz.

Aerocool KCAS 600w güç kaynağım.

Satmak için çok zor bu devirde alırlarmı bilemem.hiç bir şeyin garantisi yok kutusu yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı