2.000 TL'ye Ekran Kartsız I3 8100 Sistem Toplama

Eki Görüntüle 317555
Sinerji üzerinden şu sistem daha güzel sanki? Hiç yoktan kasanın eli yüzü düzgün anakart M2 destekli uzun vadede daha iyi iş yapar.
Hocam anakart 2666MHz RAM i OC ile destekliyor bu modelde. Bunlarla uğraşmak istemiyorum direk 2666MHz RAM i tak kullan istiyorum (OC) işlemleriyle uğraşamam.

2 tane anakart önerisi mevcut. Biri 100TL daha ucuz. Ne diyorsun @GladiusS bu iki anakartın arasında fark var mı? Yoksa teknobiyotikten toplamayıp ayrı yerlerden almak durumundayım parçaları. Benim istediğim 2666MHz RAM i OC ile desteklememesi. Direk tak kullan olacak e tabi m2 sata da destekliyor bu ürünler. Düşünceni şuan çok merak ettim.
Bu arada @JiJi linkini attığın RAM CL16 olduğu için içime ısınmıyor. CL15 tercihimdir (y)

Son düzenleme:
Hocam anakart 2666MHz RAM i OC ile destekliyor bu modelde. Bunlarla uğraşmak istemiyorum direk 2666MHz RAM i tak kullan istiyorum (OC) işlemleriyle uğraşamam.

2 tane anakart önerisi mevcut. Biri 100TL daha ucuz. Ne diyorsun @GladiusS bu iki anakartın arasında fark var mı? Yoksa teknobiyotikten toplamayıp ayrı yerlerden almak durumundayım parçaları. Benim istediğim 2666MHz RAM i OC ile desteklememesi. Direk tak kullan olacak e tabi m2 sata da destekliyor bu ürünler. Düşünceni şuan çok merak ettim.
Bu arada @JiJi linkini attığın RAM CL16 olduğu için içime ısınmıyor. CL15 tercihimdir (y)

Fark yok denecek gibi birşey. En kötüsünden RGB desteği var. Ve ayreden Asrock’un bağlantı çıkışlarının kalitesi bir adım önde gibi. Seçim sizin

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı