2.000 TL'ye R5 5600X için sıvı soğutma önerisi

Cengizhan DOLAK

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, başlıkta da belirttim almadan önce bir piyasa araştırması yapmam lazım 2 k ya kadar çıkabilirim ne önerirsiniz? 80 derecelere kadar çıkıyor oyunlarda.

Geçen hafta aldım.

Var. Ancak ben de 360 olan var. 240 fiyat performans açısından nasıldır bilmiyor.

Bu ikisi arasında kaldım çok beğenilen modeller

Hocam şimdi kasana baktım ön tarafa 3x120 fan takılabiliyor ve yüksekliği de 499mm yazıyor. Kasanın ön kısmına iyicene bakar mısın 360 mm sığmaz mı?

Hocam şimdi kasana baktım ön tarafa 3x120 fan takılabiliyor ve yüksekliği de 499mm yazıyor. Kasanın ön kısmına iyicene bakar mısın 360 mm sığmaz mı?
Hocam öne değil de yukarı takmak istiyorum ya önden hava alsın üstten ve arkadan versin istiyorum yanlış mı düşünüyorum sence ? Evet öne 260 sığar normalde 3 tane 120 lik fan sığabiliyor.

Hocam öne değil de yukarı takmak istiyorum ya önden hava alsın üstten ve arkadan versin istiyorum yanlış mı düşünüyorum sence? Evet öne 260 sığar normalde 3 tane 120'lik fan sığabiliyor.

Demek istediğim eğer öne 360 sığıyorsa fiyatı bu kadar indirimdeyken 360 olanı alman. Yoksa radyatör ön de ya da üste olması pek bir şey değiştirmez. Öne taktığın da yine hava verir üstü ve arkayı egzoz olarak kullanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı