2+1 hoparlör tavsiyesi

Bunun dışında z333 de pişman etmez.
Geç yazıyorum ama belki yeni almak isteyen arkadaşlar bilgilensin diye yazıyorum. Z333 hemde öyle bir üzer ki. Daha önce birçok hoparlör deneyimlemiş biri olarak konuşuyorum bunu bilmenizde fayda var. Bu hoparlörü sadece film izlemek için alıyorsanız işinizi biraz görecektir. Fakat müzik dinleyim, oyun oynayım gibi düşünceleriniz varsa uzak durun. Deneyimlerim şu yönde. Uydu hoparlörler çok kalitesiz. Temel nedeni şu ki uydu hoparlörler tizlerde temiz bir ses veriyor fakat en ufak bir derinlik ve bass yok. Yani şöyle anlatmaya çalışayım subwoofer'ı kapatsanız telefonunuzdaki hoparlörden daha tok ve dolgun ses geldiğini fark edeceksiniz. Uydu hoparlördeki derinlik açığını kapatmak için bass ayarını açmanız gerekiyor. Ama bu seferde şöyle bir sorun ortaya çıkıyor, ses boğulmaya başlıyor. Çünkü maalesef subwoofer kaiteside ortanın çok altında. Bu olay oyun oynarken ve özellikle de müzik dinlerken çekilmez hale geliyor. Fakat film izlerken pek belli olmuyor. Sadece film izleyeceğim diyorsanız bile bence çok daha iyi ürünler bulabilirsiniz. Zaten ürünü 1 gün kullanıp iade ettim.

Geri
Yukarı