2.2 saatlik uygulama iade edilebiir mi?

EU4 aldım, yaklaşık olarak 2 hafta boyunca oyun bende kaldı ve toplam 4.6 saat oynadım. Baktım oyunu hala çözemedim, zor geliyor hemen desteğe yazdım ufak bir jest yapar mısınız falan adam iade etti. Sende en azından bir şansını dene, arada böyle iyileri geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevabınız için teşekkürler. Pekii kaç günde cevap verdiler?

EU4 aldım, yaklaşık olarak 2 hafta boyunca oyun bende kaldı ve toplam 4.6 saat oynadım. Baktım oyunu hala çözemedim, zor geliyor hemen desteğe yazdım ufak bir jest yapar mısınız falan adam iade etti. Sende en azından bir şansını dene, arada böyle iyileri geliyor.

Merhaba. Bugün birçok konu açmıştım FPS monitör hakkında. Ve sonunda iade etme kararı aldım. Ara yüzü, kullanımı çok zor. Ne kadar kurcalasamda, ne kadar video izlesemde bir sonuca ulaşamadım. Memnun kalmadım açıkçası. Uygulamayı bugün aldım ve 2.2 saatim var. Sizce iade edilebilir mi? Teşekkürler.

Yerinde olsam buraya yazmak yerine denerdim.

Değişiyor. Bana 5 günde anca iade yaptılar.

Rica ederim. Hocam kişiye bağlı :D benim şansıma gerçekten de iyi birisi gelmişti. Şansınızı denemekte fayda var.

Şans dileyin o zaman :D. Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Sizide bilgilendiririm iade edilip edilmemesi konusunda.
Yerinde olsam buraya yazmak yerine denerdim.

Bir fikrim yoktu, hem bilgilenmiş oldum.
Arkadaşlar bir buçuk saat içersinde geri dönüş yapıldı. İşlem başarılı. Para 7 gün içerisinde cüzdanıma aktarılacak. Teşekkürler yardım edenler için :)
1620931565076.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı